škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön panjur

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burakbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı aracımın ön amblemin altındaki panjurum kırılmış. Aracımı bakım için servise götürdüğümde 900tl parça 300-400 civarıda el emeği istediler afedersiniz yohh ... dedim. Tavsiyeleriniz nedir yapıştırmayla olacak bir şey değil.

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burakbey;654712
Merhabalar, sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı aracımın ön amblemin altındaki panjurum kırılmış. Aracımı bakım için servise götürdüğümde 900tl parça 300-400 civarıda el emeği istediler afedersiniz yohh ... dedim. Tavsiyeleriniz nedir yapıştırmayla olacak bir şey değil.

Ben 1 ay önce ACC uyumlu ama nikelajsız panjuru 358+KDV olarak aldım Adana Aykan'dan. Sadece parça olarak. Siz dış krom çerçeve dahil mi fiyat aldınız acaba? Bi de şunu belirtmek isterim panjur değişimi için ön taponun sökülmesi gerekiyor.

Çevrimdışı Burakbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayır nikelajsız. Aracım skoda superb 3 comfort bu pakette zaten nikelaj yok bende adana aykana götürdüm 6-7 ay oluyor şimdilik öyle idare ediyorum 900+400 işçilik isteyince geri vites yaptım.

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burakbey;654715
Hayır nikelajsız. Aracım skoda superb 3 comfort bu pakette zaten nikelaj yok bende adana aykana götürdüm 6-7 ay oluyor şimdilik öyle idare ediyorum 900+400 işçilik isteyince geri vites yaptım.

Beni ararsanız size yardımcı olayım 05333377090 adım buğra

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
malum siteden çıkma parça bak en güzeli. adanada var bir kaç satıcı.

Çevrimdışı kılıç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende var sıfır kullanılmamış,  düşünürseniz satabilirim, krom çercevesi yok etrafında,  400 tl olur