škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Servis bakım fiyatları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidEL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI DSG Greentech araç 52.000 KM bakımı için servise uğradım, 1500 TL servis bakımı çıktı, sanırım yüzde 15 indirim varmış ediyor o da 1300 küsur TL.

Fazla mı değil mi?

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2012 superb II 2000 cc var. Ekim başı yıllık bakıma gittim. 1800 tl fiyat çıktı. 6 seneyi geçtiği için yapılan indirimle 1300 küsür tl ödedim.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cancan7024

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cancan7024;653740
52bin bakımında beler yapılacak belli mi?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araç 60,000 bakımı ya da 4 sene bakımına girecek. Ek olarak bujiler değişecek.

Çevrimdışı cancan7024

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben de 55bindeyim. 1.2 tsi aaracım, manuel.  en son bakımı hariç servise gittim. bu 60 bin için servise gidip gitmemekte kararsızım servis fiyatlarından dolayı. giden varsa ya da dışarda yaptıran, deneyimlerini paylaşırlarsa karar vermemiz açısından çok güzel olur.

Çevrimdışı unal43

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim aracım dizel dsg olduğu halde son bakımı sanayide yaptırdım filtre ve yağları internet ten aldım.ustaya da 70 tl verdim.hic olmazsa ne yapıldıysa gözüm önünde yapıldı.kafam rahat.

Çevrimdışı Orhan47

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: unal43;653814
Benim aracım dizel dsg olduğu halde son bakımı sanayide yaptırdım filtre ve yağları internet ten aldım.ustaya da 70 tl verdim.hic olmazsa ne yapıldıysa gözüm önünde yapıldı.kafam rahat.

Hangi marka filtre yağ kullandın bende 1300  servis fiyatından sonrası senin gibi düşünüyorum