škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Davşanı gıstırdılar :-)

Ziyaretçi · 51 · 12979

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım şehir girişiydi naptın abim öle 270 tl iyi yazmışlar geçmiş olsun valla öğrenciye acı koyar:)

Ben garaja mühürlerdim arabayı şahsen olmadı depodan mazot çek sat :D:D

Çevrimdışı Low-Rider

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
3hafta önce ankaradaydım , ankaraya gitmeden önce çok fazla radar olduğunu dikkat etmemizi söylediler.

Ankara içinde de yaklaşık 600km yol yaptık ama denk geledik hiç allahtan:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Suleyman;66456
Canın sağolsun. Bende 74 km hızla radara yakalanmıştım. Aşağı yukarı 2 hafta sonra aynı yolun hız limitini 70 olarak değiştirdiler. Buna ne demeli?

Abi olan olduktan sonra ne yaparsın işte. Bizim yollarda da sınır 50 idi de 70 yaptılar yine aynı şekilde. Hiç dikkat etmezdim, etmek lazımmış.

Alıntı yapılan: kadir_;66484
Sanırım şehir girişiydi naptın abim öle 270 tl iyi yazmışlar geçmiş olsun valla öğrenciye acı koyar:)

Ben garaja mühürlerdim arabayı şahsen olmadı depodan mazot çek sat :D:D

Yok çıkış tarafında idi bu sefer.

Alıntı yapılan: Low-Rider;66495
3hafta önce ankaradaydım , ankaraya gitmeden önce çok fazla radar olduğunu dikkat etmemizi söylediler.

Ankara içinde de yaklaşık 600km yol yaptık ama denk geledik hiç allahtan:)

Bana yıllardır ilk defa denk geldi :lol:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Davşan kaç polis tut :D

Geçmiş olsun Hakan'ım.. Bunun kulağına küpe olması temennisiyle..;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bosver, cana gelmesin, daha dikkatli olmak gerekmis, 14 yıldır araba kullanıyorum, hep aynı tarzda kullanırım fark yok, ama bu sene 2 kırmızı ısık, bir tehlikeli araba kullanmaktan ceza yedim, kim ne derse desin bu sene affetmiyorlar, kameranın bakıs acısınımı degistirdiler sanırım :++:, sarıda gecince bile yazıyolar gibi, yada arabanın önü gecse bile yazıyolar gibi,

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Hakan'cığım :( Ankara'lı adamsın o yollarda genelde olur,hatta bildiğim paso Gölbaşı ve çevresi yollarda olur hep. Bile bile lades demişsin birazda sanırım -ki asıl önemlisi önce senin ve çevrenin can güvenliği olmalı bence. Cezayı bencede biraz yüksek kitlemişler gibi, aştığın hıza göre 270 lira çok ciddi para, gerçi 2010'da her seneki gibi zam geldi cezalara,kırmızı ışık ihlali falan anahtarı bırak modunda cezalar oldu direk.Yeni tarifeden bu şekilde sanırım karşılığı,alt limit zaten buysa bundan sonra 10 kat daha dikkat etmek gerekiyor.Her şeyden önce canımız için.Yardıralım ama pistlerde :hanz:

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun Hakan :)

bugün benide kıstıran oldu 75 tl kadar.. allah insanı çıkmacı eline düşürmein :D:D
proje bitsinde kimi işlerin lafta ne kadar kolay olupta icraatta zor olduğunu anlatacağım

ip ucu : Opel :kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;66640
Geçmiş olsun Hakan'cığım :( Ankara'lı adamsın o yollarda genelde olur,hatta bildiğim paso Gölbaşı ve çevresi yollarda olur hep. Bile bile lades demişsin birazda sanırım -ki asıl önemlisi önce senin ve çevrenin can güvenliği olmalı bence. Cezayı bencede biraz yüksek kitlemişler gibi, aştığın hıza göre 270 lira çok ciddi para, gerçi 2010'da her seneki gibi zam geldi cezalara,kırmızı ışık ihlali falan anahtarı bırak modunda cezalar oldu direk.Yeni tarifeden bu şekilde sanırım karşılığı,alt limit zaten buysa bundan sonra 10 kat daha dikkat etmek gerekiyor.Her şeyden önce canımız için.Yardıralım ama pistlerde :hanz:

Saol abi. Miktar önemli değil. Ben bilirim, para kazanmaya bile çalışmak çok zor. Siz para kazanan insanlarsınız, ciddi saygım var. 270 liradan ciddi rahatsızım ama kendim kazanmadığım için bilemem sizler kadar. Ama yok ciddi kararlıyım ödenecekse ben bi şekilde ödeyeceğim. Cezalar zamlı. Sınır 90 olsa haklısın ama sınır 70, aştığım %50 den fazla bildiğin gibi değil. 15 gün içersinde ödersem 200 TL oluyor.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;66665
Saol abi. Miktar önemli değil. Ben bilirim, para kazanmaya bile çalışmak çok zor. Siz para kazanan insanlarsınız, ciddi saygım var. 270 liradan ciddi rahatsızım ama kendim kazanmadığım için bilemem sizler kadar. Ama yok ciddi kararlıyım ödenecekse ben bi şekilde ödeyeceğim. Cezalar zamlı. Sınır 90 olsa haklısın ama sınır 70, aştığım %50 den fazla bildiğin gibi değil. 15 gün içersinde ödersem 200 TL oluyor.

Para pul elbette hiç mi hiç önemli değil,maneviyatın yanında zerre değer ve önem vermem,senin canın sağolsun herşeyden önce.Her şeyden önce can sağlığı,havalar abuk sabuk gidiyor,çok dikkat etsin herkes. 3-4 gündür yerinden kımıldatmadım valla arabayı,cam gibi her yer,benimde hiç mecara kaldıracak halimde yok zaten,helede İstanbul gibi sürpriz yerde.

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Hakan'cığım
Rakam kallaviymiş valla nerdeyse bütçe açığının tamamını tek seferde kapatacaklarmış...
Ben de dahil aramızda hızı seven arkadaşlar var. Demekki artık hem Baki'nin dediği gibi önce can güvenliği açısınsan sonra da canın yongası açısından daha dikkatli araç kullanmak lazım...
Tekrar geçmiş olsun...
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

octaviaman

• Ziyaretçi
geçmiş olsun Hakan:(.Akacak kan damar da durmazmış,Allah beterinden korusun.Sen ki angara davşanı olarak bu radara girdiysen bizler havada karada girerdik.Daraldığın zaman çevre yoluna çık:rock1:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;67148
geçmiş olsun Hakan:(.Akacak kan damar da durmazmış,Allah beterinden korusun.Sen ki angara davşanı olarak bu radara girdiysen bizler havada karada girerdik.Daraldığın zaman çevre yoluna çık:rock1:

Saol abi.

Çok boş böğrümden yakaladılar, babamın kader ortağı, benim çocukluk arkadaşım ve annemin sahip olduğu tek gerçek dostu annem kadar sevdiğim bi teyze gelmişti, 5-6 yıldır görmüyorduk, bi hevesle gidiyordum yanına... Aslında öyle dalmışım ki 150-160 bile görmüşüm, bi an uyanıp kendime geldim 114 e kadar inmişim ne yazık ki...

Dönüşte çevre yolunda 180 kitleyip geldim ama ceza çoktan bana montalanmıştı :++: :++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;67152
...Dönüşte çevre yolunda 180 kitleyip geldim ama ceza çoktan bana montalanmıştı :++: :++:
Neyse böylece ceza 135 TL. olarak kesilmiş oldu.:rm::hanz::adm:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;67180
Neyse böylece ceza 135 TL. olarak kesilmiş oldu.:rm::hanz::adm:

Tabi abi ortalama düşürdük :hanz::hanz:

Borsadada böyle, aldın hisseyi düştü diyelim, düştükçe sende ona düşeceksin, düştükçe alacaksın :++: :++:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;67055
Para pul elbette hiç mi hiç önemli değil,maneviyatın yanında zerre değer ve önem vermem,senin canın sağolsun herşeyden önce.Her şeyden önce can sağlığı,havalar abuk sabuk gidiyor,çok dikkat etsin herkes. 3-4 gündür yerinden kımıldatmadım valla arabayı,cam gibi her yer,benimde hiç mecara kaldıracak halimde yok zaten,helede İstanbul gibi sürpriz yerde.
gözlerime inanamıyorum Bakiciim bunları sen yazmış olamazsın. Yoksa sende uğuruum haşmetlüm gibi yaşlanmayamı başladın...:D:rock1::++:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR