škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeticiler Nerede?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Bu konuyu gerçekten merak ettiğim için açıyorum. Belki başka konularda sohbet esnasında bahsi geçmiştir ancak dağınık şekilde olduğundan ulaşılabilitesi güç. Hepimiz biryerlerde yaşıyoruz profil fotoğraflarımızın altında yaşadığımız şehir de yazıyor ancak o şehrin neresindeyiz?

Bugün aracınız için ne yaptınız konusunda bahsettiğim konuda da birşey yapılabilirmi? Aşağıdaki alıntıda bahsettiğim hususu görebilirsiniz..

Alıntı yapılan: Umut Yeti;652584
Bugün araç için hiç birşey yapmadım sabah ile gelirken yanından geçtim göz ucuyla baktım sadece :) Fakat yollarda birbirimize denk geldiğimizde bizden biri olduğunu anlamak için ne yapmak gerekir diye düşündüm :) İstisnasız her karşıdan gelen yeti'ye sellektör atıp selam veriyorum. Aracı bayan kullanmıyorsa yanından geçerken kısa bi korna çalıp öyle geçiyorum ama mesela şuan bu yorumumu okuyan abi/arkadaşlarımı görsem farkına bile varmayacağım. Misal, kırmızı yenikasa görsem Kerem abinin arabasından diyeceğim ama bilmeyeceğimki meğerse o gerçekten Kerem abiymiş :D Gerçi dur-kalk trafikte gündüzse tanırım onun arabasını :D Önden ve arkadan bizlerin bileceği küçük birşey lazım...
Çok merak ediyorum burda bulunan arkadaşlarımızın hangi ilçelerde yaşadıklarını.. Ayrı bir konu varmı bilmiyorum ama varsada yenisini açacağım artık yapacak birşey yok :)

İlk olarak ben başlayayım..

İstanbul
Ümraniye
Çarşı/Atatürk Mahallesi

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Bazı forumlarda, logo içeren etiket (stikır) dağıtılıyor. Böyle bir imkan olsa, iletişim kurulabilir.

SYT Facebook grubunda da, araç kamerasıyla Yeti sobeleyen olunca, getirip konu başlığına fotoğrafını yapıştırıyor, sahibi kim ise, çıksın ortaya manasında :)

Güzel şeyler bunlar, burada da yapılabilir :)

istanbul
acıbadem

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yolda gördüğüm çoğunlukla her yetiye selam veriyorum ama şimdiye kadar olumlu bir geri bildirim almadım, sanırım altındaki aracın ne olduğunun  bir önemi yok zaten fazla takipçimiz de yok.

İZMİR / Buca

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Umut Yeti;652586

...
İlk olarak ben başlayayım..

İstanbul
Ümraniye
Çarşı/Atatürk Mahallesi

[MENTION=17282]Umut Yeti[/MENTION] kardeşim, aynı mahallede bile birbirimizden habersizmişiz (muhtarlık yanı).:confused: Muhtemelen karşılaşmışızdır. Kerem beyin kırmızısı gibi benim turuncu da nadir renklerden, fakat kapalı garajda ve neredeyse haftada bir gezdiririm.:)

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;652592
[MENTION=17282]Umut Yeti[/MENTION] kardeşim, aynı mahallede bile birbirimizden habersizmişiz (muhtarlık yanı).:confused: Muhtemelen karşılaşmışızdır. Kerem beyin kırmızısı gibi benim turuncu da nadir renklerden, fakat kapalı garajda ve neredeyse haftada bir gezdiririm.:)

Et Balık kurumunun oradaki ışıklarda oturuyorum bende Recep Abi :D
Seninde benim arabayı görmeme ihtimalin neredeyse sıfır ozaman. Kaymakamlıktan senin eve doğru gittiğinde mecburen benim arabanın yanından geçmen gerekiyor :D Gerçi yol tek yön olduğundan beri yol üzerindeki ceplere park etmiyorum artık, çok toz oluyor. Binanın ara sokağında bırakıyorum genelde. Bende haftasonları dolaşmaya çıkartıyorum :) Vay komşu çıktık ciddi ciddi. Arkadaşlar evlerimizin arası yürüyerek 5 dakikaymış
Bu arada sanırım ben senin arabayı balkonda otururken belirli aralıklarla birkaç defa gördüm. cam tavan dimi? Bizim muhitte yeni/eski kasa 7-8 tane yeti görüyorum geneli beyaz 1tane siyah var ptt nin aşağısında duruyor :D
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2019, 13:02:13 Gönderen: Umut Yeti »

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet, genelde tek yön olunca kullandığım bir yol. Işıkların orada füme renk bir yeti hatırlıyorum;)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben Koşuyolunda oturuyorum ama Ümraniyeye çok gider gelirim, annem oturuyor İstiklal Mah.'sinde.

Karoq Yeti'nin soyundan geliyor nasılsa, selektörü eksik etmeyin  :)  :ok:

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Manisa
Yunusemre
Güzelyurt mh

Niye aracınıza sticker yapıştırmıyorsunuz benim arka cam solda var.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Istanbul
Ataşehir
Mevlana mah.

Sıkı bir yetici..
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2019, 23:15:16 Gönderen: MURATE »

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelin Cumartesi maltepe şehir parkında çay içelim.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2019, 22:57:02 Gönderen: MURATE »

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;652619
Gelin Cumartesi maltepe şehir parkında çay içelim.

Cumartesi, sabahtan öğleye kadar, Ataşehir-Yönder okulunda olacağım.
Sizin bölgeye yakın görünüyor.
Genel müsaitlik durumunu bilmeden yazdım ama, uygun olanlar mesaj yazarsa, organize olabiliriz belki?

Bagajın maşallahı var bu arada :)

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah çakıroglunda servisteyim. Öğlen gibi maltepe ye geçeceğim. Gelene çay ısmarlarım....

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta sonu İstanbul maltepe de idim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=64]MURATE[/MENTION]

Cumartesi günleri sabahtan, Ataşehir civarında oluyorum.
Böyle bir bilgi ve de çağrı olsun.
Yolu düşeceklerle buluşma için vesile olur belki.

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bu haftasonu şehir dışındayım:(