škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Erzurum Yılmaz Yılmazlar Yetkili Servis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
22 Temmuz 2019 tarihinde sağ önden bir kaza yaptım. Aracımı çekici ile Erzurum Yılmaz Yılmazlar yetkili servisine götürdüm. Aracın aks,aks taşıyıcısı jant, lastik, tampon, panjur gibi parçalarının değişmesi gerektiğini söylediler. 15 gün sonra 21.500 TL gibi uçuk bir fatura ile aracımı bana teslim ettiler.

1 ay sonra araçtan kalkış sırasında garip bir ses geldiğini fark ettim. Çorumda özel bir servise gittim. Aracı kontrol ettiklerinde şanzıman kulağının kopuk olduğunu ve şanzımanda ezik-kırıklar, radyatörün altında ezik olduğunu gördük. Alttaki plastik motor muhafazasında çizik dahi yok ama şanzımanda iki yerinde büyük ezikler ve iki tane 3-4 cm uzunluğunda çatlaklar var. Ön tampon ve panjur sıfır ama radyatörün altında ezik var. Motor alt muhafazasının değiştirilip bu şanzıman hasarının görülmemesi imkansız.

Durumu hem Doğuş Otomotiv e hem Erzurum Yılmaz Yılmazlar servisine bildirdim. Doğuş otomotiv aracımı Çorum Ahlatçı Skoda yetkili servisine götürmemi ve hasarı onların tespit etmesi gerektiğini söylediler. Aracı Çorum da yetkili servise götürdüm. Sigorta şirketine tekrar bilgi verildi.

Aracım 11 gündür Çorum Skoda yetkili servisinde bekliyor. Sigorta şirketi ile anlaşma sağlanamadığı için hiçbir işlem başlamadı. Erzurum yılmaz yılmazlar servisi araç pert olmasın diye Şanzıman hasarlarını görmezden gelmiş. Bu süreçte Doğuş Otomotiv ve Erzurum Yılmaz Yılmazlar yetkili servisi konuyla ilgilenmedi. Sanki kendilerinin hiçbir sorumluluğu yokmuş gibi kenara çekildiler.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah yardimcin olsun onlarin eline düştün mü kurtuluşun çok zor