škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.0 Motorlu Araçlar Hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sineng

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün bir bayi ile görüştüm.
VW grubu bünyesinde 1.0 motorlu araçlar 2020 ortasına kadar emisyon düşmeden giremeyecek dedi. Dolayısı ile satılmıyor 1.0 araçlar.
Satan bayilerde ellerinde bulunanları satıyormuş.
Bilginize değerli fabia takipçileri...

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.0 motorların emisyonları hangi seviyeye düşmesi hedefleniyor bilgi yok mu?5

Daha geçen gün bayide baktım. Fabia 1.0 TSI DSG Style 120.000₺ etikete sahipti. Fiyat güncellense aslında çok başarılı bulduğum bir araç peynir ekmek gibi gitmesi lazım. Polo’dan daha mantıklı her şekilde.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yalan kim söylemişse 1 gram bilgisi yokmuş. 1.0 motorunmu emisyonu çok ? adama küfür ederler yahu

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;651830
1.0 motorların emisyonları hangi seviyeye düşmesi hedefleniyor bilgi yok mu?5

Daha geçen gün bayide baktım. Fabia 1.0 TSI DSG Style 120.000₺ etikete sahipti. Fiyat güncellense aslında çok başarılı bulduğum bir araç peynir ekmek gibi gitmesi lazım. Polo’dan daha mantıklı her şekilde.

Hocam 3 yıllık fabia sahibi olarak o parayı hak etmiyor. araç tamamen sert plastik yumuşak 1 parça yok. Poloda hayalet var cam tavan var. Asıl parayı hak eden polo.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;651835
Hocam 3 yıllık fabia sahibi olarak o parayı hak etmiyor. araç tamamen sert plastik yumuşak 1 parça yok. Poloda hayalet var cam tavan var. Asıl parayı hak eden polo.

Cam tavan Fabia'da var. Mercedes, Audi, Porsche vs kullanmıyorsanız, 1.0 motorlu bir araçta hayalet ekranın gerekliliği tartışılır. Polo da çok yumuşak bir araç değil. Fabia'nın en dolusunun fiyatı, Polo'nun en dolusundan daha uygun. Arada fiyat farkına değecek özellik göremiyorum. Renkler zevkler ayrı konu ama bence Fabia, Polo'dan daha güzel bir araç.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;651839
Cam tavan Fabia'da var. Mercedes, Audi, Porsche vs kullanmıyorsanız, 1.0 motorlu bir araçta hayalet ekranın gerekliliği tartışılır. Polo da çok yumuşak bir araç değil. Fabia'nın en dolusunun fiyatı, Polo'nun en dolusundan daha uygun. Arada fiyat farkına değecek özellik göremiyorum. Renkler zevkler ayrı konu ama bence Fabia, Polo'dan daha güzel bir araç.

Cam tavan lı fabiada türkiye 1-2 tane var oda ellerinde varsa yoksa gelmiyor. Kendi grubumuz var oradan biliyorum.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2016 dan beri Fabia ya biniyorum, polo nun hiç şansı yok bence. Cam tavan, hayalet ekran bi araçta aradığım önemli özellikler arasında değil.. Ara sıra polo ya da biniyorum 2016 allstar modeline ve aracımı daha çok seviyorum.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;651848
Cam tavan lı fabiada türkiye 1-2 tane var oda ellerinde varsa yoksa gelmiyor. Kendi grubumuz var oradan biliyorum.

Octavia almadan önce bütçem Fabia'ya yetiyordu. Satılık ilanlarında 10 tane gözüme kestirdiğim Fabia'dan 3-4 tanesinde cam tavan vardı diye hatırlıyorum. Hatta bir ara benim bütçemin üstünde çok gördüm satılık. Fabia'daki arka koltuklara kadar bir cam tavanken, Polo'da açılabilir sunroof var. Her ne kadar kendileri panoramik dese de değil. İkisi birbirinden ayrı şeyler. Ben her iki aracın da sıfırı ve dolu paketlisine bindim. Aralarında iç malzeme kalitesi anlamında bir fark yok. Zaten sınıfı belli. Fabia, Skoda'ya yakışır şekilde ufak tefek ama işlevsel bir çok ayrıntıya sahip. Polo daha düz kalıyor yanında.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: sineng;651829
Bugün bir bayi ile görüştüm.
VW grubu bünyesinde 1.0 motorlu araçlar 2020 ortasına kadar emisyon düşmeden giremeyecek dedi. Dolayısı ile satılmıyor 1.0 araçlar.
Satan bayilerde ellerinde bulunanları satıyormuş.
Bilginize değerli fabia takipçileri...

2019 Makyajlı fabianın benzin partikül filtreli olarak satılacağını duymuştum.
https://www.youtube.com/watch?v=wpKQZ1_J5N0

Alıntı yapılan: SinirliSürücü;651835

Bahsetmiş olduğunuz özelliklere araca eklendiğinde fiyat/performans dengesi bozuluyor. O paraya niye polo alayım diyor çoğu kimse. Bu sebeple özelliğin olması alınabilirliğin önüne maddi yönde set kurmuş oluyor.

Çevrimdışı Ufuk59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ufuk59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia 3 MPİ olan aracın ekranını TSİ motor araçlardaki ekranla değiştirsek kullanımı uygun olurmu bolero olan ...Bilgi vericek arkadaşlara teşekkür ederim