škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid için smartlink açtiran var mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu gün (17.07.2019) Çanakkale Avek ten 2018 rapid style aracımda açık olmayan smartlink özelliğini açtırmak için randevu aldım. Açtıran varsa ya da kullanan yorum alma şansım var mı?
Bir de 900 TL ye açıyorlar fiyat nasıl

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
900 tl; aynı özelliği telefondan da yapabiliyorken gerçekten yazılıma bu kadar para vermeye değer mi dedirtiyor. 350-400 olsa neyse de... Telefonunuzu havalandırma ızgarasına veya cama taksanız -ki 50 liraya çok güzel telefon tutucular var- sanki daha makul bir çözüm olacak. Bigalıyım, Çanakkale Çan görünce dayanamadım :)

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;650962
900 tl; aynı özelliği telefondan da yapabiliyorken gerçekten yazılıma bu kadar para vermeye değer mi dedirtiyor. 350-400 olsa neyse de... Telefonunuzu havalandırma ızgarasına veya cama taksanız -ki 50 liraya çok güzel telefon tutucular var- sanki daha makul bir çözüm olacak. Bigalıyım, Çanakkale Çan görünce dayanamadım :)

hemşerim iyi günler çok iyi yazmışsın teşekkürler.
Ama bide şu yönden bak şahin doğan da bizi heryere götürüyor işimizi görebiliyor ama sanırım sen octavia ya ben de rapid e biniyoruz. gönül istiyor sanırım

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
He ya kuslar da goturuyor ama gonul Airbus istiyor :D al benden de okadar :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Gerçekten kullanacaksanız açtırın, yeni araçlarda standart açık veriyorlar ama ben hiç kullanmadım.

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;650973
Gerçekten kullanacaksanız açtırın, yeni araçlarda standart açık veriyorlar ama ben hiç kullanmadım.

Şehir dışına çıktığımda çok iyi oluyor navigasyon. Ekranın da büyük olması konforumu arttıracak herhalde bide araç kullanırken telefon derdinden kurtulacağım inşallah

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: incselcuk;650961
Bu gün (17.07.2019) Çanakkale Avek ten 2018 rapid style aracımda açık olmayan smartlink özelliğini açtırmak için randevu aldım. Açtıran varsa ya da kullanan yorum alma şansım var mı?
Bir de 900 TL ye açıyorlar fiyat nasıl

Merhaba,
Ben de denedim. Aracı gösterdim fakar 2016 Aralık çıkışlı aracımdaki ekrana smartlink'in uyumlu olmadığı bilgisini aldım. Her araca olmayabiliyor. Saçma bir şekilde. Bilginiz olsun sizin de.

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Stigmata;651035
Merhaba,
Ben de denedim. Aracı gösterdim fakar 2016 Aralık çıkışlı aracımdaki ekrana smartlink'in uyumlu olmadığı bilgisini aldım. Her araca olmayabiliyor. Saçma bir şekilde. Bilginiz olsun sizin de.

Bu gün açtırdım.
İphone 5s ile mükemmel şekilde çalışıyor. Sadece kablo önemli bilginiz olsun. A101 de felan satılan ucuz kablolar ile bağlantı yapılmıyor.
Android Auto ile de denedim sorunsuz. Bir tek mirorlink ile bağlanamadım onada zamanım olmadı

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: incselcuk;651061
Bu gün açtırdım.
İphone 5s ile mükemmel şekilde çalışıyor. Sadece kablo önemli bilginiz olsun. A101 de felan satılan ucuz kablolar ile bağlantı yapılmıyor.
Android Auto ile de denedim sorunsuz. Bir tek mirorlink ile bağlanamadım onada zamanım olmadı

Hayırlı olsun. Benim araçta bulunan multimedya sisteminin özelliğinden kaynaklı olarak menü üzerinde smartlink butonu olmadığı için olamayacağını belirttiler. Garip bir şekilde. Güle güle kullanın.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: incselcuk;651061
Bu gün açtırdım.

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan.
900 TL mi verdin?
Android telefonla da bağlanıyor mu?

Çevrimdışı weneorn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben forumdaki ilk açtıran kişiyim sanırım rapid için. Bunun ayrı konusu vardı hatta indirim vardı herkese tavsiye etmiştim açtırmak isteyen varsa diye indirim zamanı(o zaman da 900 e yakındı fiyat ben 480 e açtırdım). Android ile kullanıyorum, ok google komutu ile güzel çalışıyor. Uzun yol kısa yol fark etmiyor büyük rahatlık büyük ekran ile navigasyon(ama 6 inç telefonunuz varsa bence de zaruri değil). Spotify vs güzelce kontrol edilip kullanaılabiliyor. Android telle bağlamak için apkmirrordan android auto indirilmesi şart telefona çünkü Tr desteği hala gelmedi(ama program Tr çalışıyor merak etmeyin)...

Çevrimdışı incselcuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkoray79;651069
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan.
900 TL mi verdin?
Android telefonla da bağlanıyor mu?

evet 900 tl verdim
hem android hem de iphone 5s ile sorunsuz çalışıyor. (iphone da yanlız kablo çok önemli)