škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

motor sesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hüseyin7516

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım yeti 1.6 greenline manuel 2012 aracım var 5 ay oldu alalı aractan cok memnunum yanlız şöyle bi sorunvar mesela mahalle aralarında herhangi bir kasiste yavaşladığım zaman birhassa 2 . videste kır kır kır ses yapıyor toparlayana kadar ama uzun yolda araba kurşun gibi ben araca alış tığım icin o sesi yapmasın diye genelde 1. vitese düşüp aracın devrini buldurup oşekilde kullanıyorum ama araca başka bir arkadaş binse hemen dikkatini cekiyor bana söylüyor arac lardan fazla anlamam ama bir sorun olduğu kesin acaba bu sorun hakkında bana bir akıl verebilirmisiniz teşekkür ederim

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz.
düşük devir torkuda düşük olduğundan yapar. Normal bir durum.

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta sizinkinin akranı, aynı durum bendede oluyor. Sıkıntı yapılacak birşey yok, yağına suyuna bak seni emekli eder bu araba dedi ustam. Yanlız şöyle bir durum var o ses shellden veya opetten yakıt aldığımda neredeyse yok oluyor gibi geliyordu. Ama farklı biryerden aldığımda daha çok çıkıyor gibi geliyor bana. Belkide sadece bana öyle geliyordur. Şu sıra shell veya pek tercih etmek istemesemde totaldan aldığımda daha az geliyor gibi geliyor. Bence kaliteli-kalitesiz yakıt ile de fazlalaşma veya azalma konusunda alakası olabilir diye düşünüyorum. Mehmet Bey de zaten görüş belirtmiş normal diye..