škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid'in Resmi Siteden Kalkması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cancan7024

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili Skoda Rapid sahibi dostlar. Bugün son fiyat durumunu merak ederek resmi https://www.skoda.com.tr/fiyat-listesi/fiyat-listesi adresinden fiyatlara bakayım dedi. Belki ben yeni farketmişimdir. Rapidi siteden kaldırmışlar. Konuyla ilgili bilgisi ya da fikri olan var mı?

Çevrimdışı atillaozen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güzelim arabayı kaldırdılar. Başka model gelecek 6. ayda. Bizim arabanın piyasa değeri ister istemez düşecek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En güzel araba sahip olduğun, altındaki arabadır! Üreticilerin amacı, daha çok araba satmak ve kazanmak için ara ara değişiklikler yapmaktır. Amaç taşımaksa hepsi aynı işi yapacaktır.

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;648611
En güzel araba sahip olduğun, altındaki arabadır! Üreticilerin amacı, daha çok araba satmak ve kazanmak için ara ara değişiklikler yapmaktır. Amaç taşımaksa hepsi aynı işi yapacaktır.

Mükemmel tespit

Çevrimdışı Ally_07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Toledo da kalktı Seat'ın sitesinden. Sanırım Avrupa'da devam (web sitelerinde var hala), anlaşılan sadece Türkiye'de kalktı. Sanırım vergi diliminden dolayı fiyatlar yükseleceği için satılmayacağını düşünüp getirmiyorlar artık.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ally_07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: quiet50;649354
Skoda, Rapid modeli yerine Skoda Scala geliyor.
Yalnız sanırım Scala C segmenti, Golf ayarında bir araç olacak yani Rapid'e muadil değildir, baya pahalıya gelir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ally_07;649355
Yalnız sanırım Scala C segmenti, Golf ayarında bir araç olacak yani Rapid'e muadil değildir, baya pahalıya gelir diye düşünüyorum.

Evet c segmenti, rapidin fiyatının çok yükselmesinden dolayı tercihlerin octovia ya kayması sebebiyle Golf muadili olarak Scala geliyor araç çok güzel spor bir araç.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2019, 21:02:36 Gönderen: quiet50 »

Çevrimdışı Ally_07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Rapid'in güzelliği bir taraftan da uygun fiyatından geliyordu. Onun fiyat olarak muadili olan bir çok araçtan daha iyiydi. Şimdi pahalı bir araç gelince ne kadar cazip olur bilemedim.