škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Garanti Uzatma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2017 1.2TSI aracımın garantisi 28.4.2019 tarihinde bitiyormuş;VDF finans SMS göndermiş,"fabrika garantiniz bitecektir  garanti süresini uzatmal ve detaylı bilgi almak için 4445833 VDF finansı arayabilirsiniz.

Aradım ve teklif aldım 1 yıl uzatma 1793TL
2 yıl uzatma 3311TL 2 yıl sonunda 1 yıl daha uzatılabiliyormuş.

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, bu konu daha önce de alttaki likte işlenmişti, ben yaptırmamıştım, karar sizin.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=636207#post636207

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sensoy;648379
Merhaba, bu konu daha önce de alttaki likte işlenmişti, ben yaptırmamıştım, karar sizin.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=636207#post636207

Fiyatları Güncellemiş oldum.Yeni fiyatlar bu şekilde ama bende yaptırmayı düşünmüyorum.
Kasko da yaptırmayacağım.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti uzatma poliçesi sigorta şirketi tarafından yapılıyor, yüce oto garantisi kapsamında değil.
Arıza olduğunda sigorta şirketi mümkün olduğunca parça ücretini ödemek istemiyor, kullanıcıya yıkmaya çalışıyor.
Paranızın karşılığında iş yaptıramama riski var.
Ben 2 yıl uzatmıştım, ancak tekrar kesinlikle uzatmam yıllık bakımlara serviste yaptırma şartı var ve bildiğniz üzere bakımlar serviste çok pahalı sanayinin 2 katı, arıza olduğunda uzatılmış garantide sigorta şirketi felanca masrafı karşılamıyor denilerek müşteri mağdur ediliyor.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2019, 19:32:49 Gönderen: Blue Rapid »

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;648384
Garanti uzatma poliçesi sigorta şirketi tarafından yapılıyor, yüce oto garantisi kapsamında değil.
Arıza olduğunda sigorta şirketi mümkün olduğunca parça ücretini ödemek istemiyor, kullanıcıya yıkmaya çalışıyor.
Paranızın karşılığında iş yaptıramama riski var.
Ben 2 yıl uzatmıştım, ancak tekrar kesinlikle uzatmam yıllık bakımlara serviste yaptırma şartı var ve bildiğniz üzere bakımlar serviste çok pahalı sanayinin 2 katı, arıza olduğunda uzatılmış garantide sigorta şirketi felanca masrafı karşılamıyor denilerek müşteri mağdur ediliyor.

Aynen öyle haklısınız.