škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Wİ-Fİ Modülü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MRuncle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
internette skodanın kendi sattığı modüle rasladım ebay de de mevcut büyük ihtimalle ender elektronik bunu monte edebılır

https://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/Inner-equipment/smartgate-octavia-iii-5e0063218x--1/22/2/24/43/1001

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SmartGate uygulamalarına destek ve yeni güncelleme gelmiyor. Daha önce Superb III aracıma takdırdım bu siteden alıp Ankara'da. Bu modül wi-fi dağıtmıyor bu arada telefonunuz ile wifi üzerinden bazı uygulamaların iletişim kurmasını sağlıyor. Wi-fi dağıtıcı fonksiyonu Columbus radyoda alabilrsiniz.

Yeni Superblerde 2017 ve sonrasındaki araçlarda artık SmartGate fonksiyonlarının çoğu MIB üniteye verilmiş durumda.

Kullanabileceğiniz çok az uygulama kaldı açıkçası.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;647542
SmartGate uygulamalarına destek ve yeni güncelleme gelmiyor. Daha önce Superb III aracıma takdırdım bu siteden alıp Ankara'da. Bu modül wi-fi dağıtmıyor bu arada telefonunuz ile wifi üzerinden bazı uygulamaların iletişim kurmasını sağlıyor. Wi-fi dağıtıcı fonksiyonu Columbus radyoda alabilrsiniz.

Yeni Superblerde 2017 ve sonrasındaki araçlarda artık SmartGate fonksiyonlarının çoğu MIB üniteye verilmiş durumda.

Kullanabileceğiniz çok az uygulama kaldı açıkçası.

aynen arkadaşın dediği gibi benim araçta var ama belli app ler için telefon ile araç arasında bilgi alabiliosunuz sadece