škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia IV Geliyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

2020 yılında arabayı değiştirmeyi planlıyorum. 2018 yılı başında fiyatı birbirine yakın olan en dolusundan 2.0 tdi 4x4 LK SuperB'mi yoksa standart Arteon mu alırım gibi eğlenceli araştırmalar yaparken ekonomideki malum durum nedeniyle şuan acaba Octavianın modelini yükseltebilir miyim ? diye düşünür oldum.

Aklımda SuperB veya Arteon, Insignia gibi coupe görünüme sahip araçlar varken tekrar Octavia hesapları moralimi bozdu açıkçası. Neyse ki okuduğum iki haber durumu biraz toparladı. 1- skoda ikiz far olayından vazgeçmiş. 2- Octavia daha coupe bir gövde ile gelecekmiş. Konu ile ilgili konsept tasarımları aşağı ekliyorum. Ben çok beğendim. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Skoda için önümüzdeki 2 yılın takvimi aşağıdaki gibi.

2019 > Scada>Superb Facelift > Karoq Sportline

2020 > Küçük SUV (Fabiadan bozma) > Octavia IV

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Keske konsept model ile seri uretim ayni olsa. Cogu marka ve modelde Konsept uzay cagini yansitiyor, bandtan inen kizimin yaptigi dikdortgen prizmaya benziyor.

Resimler gayet guzel gorunuyor. Konfor ve guvenlikte istenilen duzeyde olup, fiyat rekabetci olursa, piyasada bolca goruruz.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Avarvarii isimli delikanlı fotoşop yapmış :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia makyaji daha yeni sayilir, bir sure daha kasa degistirmeyecektir.

Bu resimler de vision c konsepti uzerine yapilmis shop calismalari gibi geldi bana.

Octavia yillardir liftback olarak cikiyor. Bu nedenle gelenegi bozmazlar. Liftback ile coupe tasarimini birlestirmek zor olacaktir. Ozellille skoda gibi genis ic hacme onem veren bir firma icin

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoshop yapan arkadaş önünü çakma Passat arkayı Egea ve Astra karışımı yapmış ortaya karışık olmuş hayal gücü çok genişmiş :):):)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Yan çizgiler SuperB'den araklama.
Ciddi bir çalışma değil diye düşüüyorum.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7581]viperking[/MENTION] 2020 yeni octavia için kesin tarih.
[MENTION=23]turker[/MENTION] Aslında çalışma skodanın 2018 yılında yayınladığı vision rs konsepti üzerine yapılmış ve çok abartı değil.
[MENTION=9325]rocky62[/MENTION] [MENTION=11418]smsener[/MENTION] Vision RS konsept ile yeni scalanın ne kadar benzediğine bakarsanız olmayacak iş değil. konseptte kapı kolu, ayna, ön spoiler detayları dışında neredeyse aynı.

Konsept scala

Gerçek scala

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende "olmayacak is" demedim ki zaten. Olmasi gereken bu diyorum. Konsept ne ise aynisini, cikis zamani ile konsept tanitma zamani arasinda gecen sure uzun ise daha modernini cikarmalilar diyorum.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia modelinin 60'ıncı yılı herkese kutlu olsun :)

Kutlamalar sırasında 2019 yılı sonunda yeni Octavia'nın tanıtılacağı, 2020 içinde satışa çıkacağı onaylandı.

[YOUTUBEHD]https://www.youtube.com/watch?v=zHawcCi84q0[/YOUTUBEHD]

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kokpit içinde vites topuzu olmayacak gibi görünüyor.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son sızıntının araç oluşturma sihirbazı içinden. Çekya forumlarında gerçek olduğuna dair yorumlar var. 11.11.2019 gelmeden bilemeyeceğiz.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle bir şeyler olabilir. Scala'nın çizgilerine benziyor çünkü.