škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Front Asist 1500 TL'yi Değer mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar 2015 Süperb 3 prestige'lerde lerde front asist standart donanım.
Benim front asistin de ön kapağı kırıkmış, panjurun ortasında ki malzeme. Buna servis 800 TL istiyor. 700 TL'de rodajı yani ayarlaması için fiyat istiyorlar. Toplamda bana tamiri ile 1500'e mal oluyor. Bunu kaskodan yaptırma şansım yok helal olmaz.
Sizce bu front asist bu parayı değer mi? Bir de yeniden kırılma ihtimali var çok hassas diyorlar biri park ederken dokunduğunda bile kırılabiliyormuş ayakları.

Bu ön panjurda ki front asist kapağını yurt dışından alma şansım yok mu? Ender elektronik sadece rodajına yani ayarlamasına 800 TL istiyor. Servis daha ucuz diyebilirim.

Bu front asist kapağını ne diye aratsam bulabilirim. Radar Sensör diye geçiyor kendisi ama kapağını bulamıyorum. Çıkmacılara sordum onlar böyle bir donanımdan bile habersiz.

Çok kararsız kaldım değerli görüşlerinizi bekliyorum

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bence doğrudan servisten parça kodu ve adını isteyip yurtdışı sitelerde aramayı deneyin. En garantisi o olur gibi.

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
parça kodu ile yurt dışı sitelerinden bakmak mantıklı umarım bulurum

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: diziseti;646004
Merhaba arkadaşlar 2015 Süperb 3 prestige'lerde lerde front asist standart donanım.
Benim front asistin de ön kapağı kırıkmış, panjurun ortasında ki malzeme. Buna servis 800 TL istiyor. 700 TL'de rodajı yani ayarlaması için fiyat istiyorlar. Toplamda bana tamiri ile 1500'e mal oluyor. Bunu kaskodan yaptırma şansım yok helal olmaz.
Sizce bu front asist bu parayı değer mi? Bir de yeniden kırılma ihtimali var çok hassas diyorlar biri park ederken dokunduğunda bile kırılabiliyormuş ayakları.

Bu ön panjurda ki front asist kapağını yurt dışından alma şansım yok mu? Ender elektronik sadece rodajına yani ayarlamasına 800 TL istiyor. Servis daha ucuz diyebilirim.

Bu front asist kapağını ne diye aratsam bulabilirim. Radar Sensör diye geçiyor kendisi ama kapağını bulamıyorum. Çıkmacılara sordum onlar böyle bir donanımdan bile habersiz.

Çok kararsız kaldım değerli görüşlerinizi bekliyorum
yıldız sanayiye git parçacıları gez göster benim bu plastik kapak kırık çıkması varmı diye sor. asisist  radar falanda deme. basit bi kapak gibi bahset sor soruştur bakalım illaki denk gelir

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yaldız’la saniye de yeni kasa kaç süperb vardır ve kaçı front asistlidir? Çok zor ihtimal ama bilmiyorum ilk müsait olduğumda gideceğim. Gerçek soruma cevap veren olmadı bu aSistan 1500 tl yi değer mi

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değer mi değmez, bence buna siz karar verecek siniz.
Ürünün özelliği belli, size göre bu özellik önemli ise, değer.
Benim aracima takılsa, ben o paraya taktırırdim.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Para sıkıntınız yoksa değer tabiki. Şuan taktırma imkanım olsa 2000 tl ye kadar düz, 5000 tl ye kadar adaptife verebilirim. Fakat tekrar bozulma ihtimali çok can sıkıcı. Ayrıca kaskodan yaptırın derim sonuçta ayna kapağından ne farkı var ki

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kaskoda olmadı ama hak yemek olur kaskodan yaptırmak

Çevrimdışı Rujdi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Helal haram konusuna önem verdiğiniz belli.Bu nedenle zerre kadar şüphe varsa içinizde kaskodan onarım konusuna asla girmeyiniz.Harama yaklaşmayınız.

Öte yandan 2015 Ağustos ayından beri Superb III kullanıyorum.Front asist dört ya da beş kez gerektiği yerde devreye girdi.O anlarda aracımda bu özelliğin olmasına şükrettim.Bu nedenle bu tutara değer diye düşünüyorum.Siz de muhakkak değerlendiriniz.

Saygılarımla.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir darbe almadan kırılamaz sonuçta ya biri çarptı ya biri oturdu kırdı ya biri bilerek kırdı ya da siz çarptınız. Hatta hayvanların verdiği zararlar bile kapsam içinde. Kasko içeriği bunların hepsini karşılıyor. Bunlar için para ödüyorsunuz. Arka tamponu çarptığınızda sensörleri, ön kaputu çarptığınızda radyatörü ödediği gibi bunu da ödeyecek. Fakat size araç böyle satıldıysa o zaman helal haram durumu oluşur ki açıkçası bu durum davalıktır. Zaten tamponunuzda tamir işi yoksa lehinizde bir karar çıkar.

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Front asisti yaptıracağım inşallah. front asistin panjurda ki Radar kapağının altı kırıktı. onu da yaptırırsam 1000 Tl ye mal olacak.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: diziseti;646021
Front asisti yaptıracağım inşallah. front asistin panjurda ki Radar kapağının altı kırıktı. onu da yaptırırsam 1000 Tl ye mal olacak.

ben de yaptırmanızı tavsiye ederim birkaç defa beni de %100 kazadan kurtardı.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir konu vardı , şimdi bulamadım, acc radar kapağı kırılmıştı arkadaşın, 3000 lira istemişti yetkili servis o zamanın parasıyla, yapıştırıcı ve vida yardımıyla halletmişti arkadaş. Bir aratın isterseniz, belki sizinki de o şekilde hallolur.