škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Sis farı taktırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Bugün skoda Altur ile 2017 Ambition model aracıma sis farı taktırmak için görüştüm. Fakat servis '' araç sıfır alınırken paket ve donanaım özelliği olarak orjinal geldiğinden sonradan sis farı takamıyoruz.'' dedi. Açıkcası biraz garip geldi. Varmı bu tarz işlem yaptıran yardımcı olacak varsa sevinirim.
Teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aynı şeyi hep yapıyorlar, ben parça koduyla 2 sis farı ve sisli far anahtarı almıştım özel servis vasıtasıyla, iyi bir elektrik ustam vardı hattı çekmişti.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam işçiliği uğraştıracak şeylere hep aynı tepkiyi veriyorlar. istiyorlar ki hep çıtır iş gelsin, araba sadece bakıma gelsin bin lira'yı bırakıp gitsin.

ben de koltuk ısıtmayı sormuştum. "çok pahalı olur" deyip geçiştirmişlerdi :)

çok ihtiyacınız olan bir şeyse farklı bayileri biraz darlayın hatta skoda genel merkezi arayın. bir şekilde yapılır. garantiniz devam etmiyorsa [MENTION=8805]irfan[/MENTION] hocam gibi özel serviste çözersiniz.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;645498
hocam işçiliği uğraştıracak şeylere hep aynı tepkiyi veriyorlar. istiyorlar ki hep çıtır iş gelsin, araba sadece bakıma gelsin bin lira'yı bırakıp gitsin.

çok ihtiyacınız olan bir şeyse farklı bayileri biraz darlayın hatta skoda genel merkezi arayın. bir şekilde yapılır. garantiniz devam etmiyorsa [MENTION=8805]irfan[/MENTION] hocam gibi özel serviste çözersiniz.

Koltuk isitmada komple koltuklar degisecek muhtemelen o topa girmezler. benim de cok istedigim birseydi.

Soyle ilginc birsey yasadim gecen

BMW 2.18 coupe arac baktim. Borusanda sadece 1 arabada otomatik ve isitmali koltuk vardi ama jantlari kotuydu.. baska modelde manuel isitmasiz koltuk ama guzel jantlar vardi.
satici bana guzel jantliolani onerdi digerinin janti tirtmis.
yahu janti kendim her zaman yenilerim de koltuk hic yenilenir mi? hatta aradaki fark 2000 tl kadar pahaliydi (elektrikli koltuk olan 2k daha pahali)

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/

En az 3-4 bin tl isterler eğer yapacak bir servis bulursanız.

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Garantisi daha devam ediyor. İhtiyaçtan değil benim amacım biraz makyaj olsun görüntü için.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: irfun4ever;645500
Koltuk isitmada komple koltuklar degisecek muhtemelen o topa girmezler. benim de cok istedigim birseydi.

Soyle ilginc birsey yasadim gecen

BMW 2.18 coupe arac baktim. Borusanda sadece 1 arabada otomatik ve isitmali koltuk vardi ama jantlari kotuydu.. baska modelde manuel isitmasiz koltuk ama guzel jantlar vardi.
satici bana guzel jantliolani onerdi digerinin janti tirtmis.
yahu janti kendim her zaman yenilerim de koltuk hic yenilenir mi? hatta aradaki fark 2000 tl kadar pahaliydi (elektrikli koltuk olan 2k daha pahali)

Konya'da bir arkadaş orijinal malzemelerle yapıyor. Koltuğu söküyor ve döşemesini çıkarıyor. Minderin üzerine ısıtıcı pedleri yerleştiriyor. Tesisat çekilmesi lazım. ve orijinal düğme seti almak lazım. Herşey fabrikadan çıktığı gibi olması isteniyorsa bu gibi masraflar var.

instagram hesabı konyavagcom

son gönderiye bakarsanız rapid e uygulamış.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
facebook'ta apo usta vardı (adından tam emin değilim) polo 6r aracın mevcut koltuklarına orijinal olarak koltuk ısıtma uygulayabilmişti. onu gördükten sonra arayıp sormuştum ben de ancak tam bir bilgi alamadım söylediğim gibi. muhtemelen dediğiniz sayıları vereceklerdi :)
 [MENTION=16036]hanifi[/MENTION] [MENTION=15831]irfun4ever[/MENTION]

hatta polo uygulamasının linkini buldum.

https://www.facebook.com/vwvural/posts/1037651592958856

Çevrimdışı Ndrgrbz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar sis fari konusu koltuk isitmaya kaymis. Buna cevap verebilecek kisiler var mi? Bende dusunuyorum. Istanbul'da bunu yapabilecek bilen yerleri paylasabilir misiniz?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Ndrgrbz;653359
Arkadaslar sis fari konusu koltuk isitmaya kaymis. Buna cevap verebilecek kisiler var mi? Bende dusunuyorum. Istanbul'da bunu yapabilecek bilen yerleri paylasabilir misiniz?

Şahkan otomotiv yapabilir, arayıp sorun derim.