škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Spaceback 1.0 TSI DSG ile tekrar aranızdayım :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serhat26

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Temmuz ayının başında 2017 Rapid 1.0 TSI Greentech Dynamic DSG (adı ne uzun :) ) aracımı aldım. 800 km de denk geldi ve ihtiyaçlarımızı karşıladığı için memnunuz. Fiyatı 77.000 e geldi ve şuan sıfırı 100.000 TL üstü olduğu için uyguna aldığımı düşünüyorum. Çorum Ahlatçı Otomotiv e satış sürecindeki yardımları için teşekkür ederim. Bu ailemizdeki 3. Skoda oldu. İlk aracım 2000 Felicia 1.3 GLXİ idi. 2011-2013 yılları arasında keyifle kullandım. 2011 de babama 2003 Fabia 1.4 SW aldık halen kullanıyor. Geçen yıl 1 senelik Mazda 3 1.6 dizel maceram oldu, Mazda da gerçekten çok kaliteli araçtı tavsiye ederim. Eşim manuel kullanamadığı için satmak zorunda kaldım. Skodanın ve DSG nin cazibesine dayanamadım ve Rapid Spaceback aldım. Deneyimlerinize ihtiyacım olacak, örneğin haftaya ilk bakımı var. Bandırma da yaşıyorum, hangi servise gitmeliyim? Bursa Sertepe, Balıkesir Yağcı, Kocaeli Keleşler?

Görüşmek üzere Skoda lı günler ;)

Çevrimdışı Serhat26

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cok girdinin yapildigi bir zamansa Arada atlanmistir diye dusunuyorum.

Aracinizi Kazasiz belasiz kullanmanizi dilerim kiymetli adasim.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: Serhat26;644664
Merhaba arkadaşlar,

Temmuz ayının başında 2017 Rapid 1.0 TSI Greentech Dynamic DSG (adı ne uzun :) ) aracımı aldım. 800 km de denk geldi ve ihtiyaçlarımızı karşıladığı için memnunuz. Fiyatı 77.000 e geldi ve şuan sıfırı 100.000 TL üstü olduğu için uyguna aldığımı düşünüyorum. Çorum Ahlatçı Otomotiv e satış sürecindeki yardımları için teşekkür ederim. Bu ailemizdeki 3. Skoda oldu. İlk aracım 2000 Felicia 1.3 GLXİ idi. 2011-2013 yılları arasında keyifle kullandım. 2011 de babama 2003 Fabia 1.4 SW aldık halen kullanıyor. Geçen yıl 1 senelik Mazda 3 1.6 dizel maceram oldu, Mazda da gerçekten çok kaliteli araçtı tavsiye ederim. Eşim manuel kullanamadığı için satmak zorunda kaldım. Skodanın ve DSG nin cazibesine dayanamadım ve Rapid Spaceback aldım. Deneyimlerinize ihtiyacım olacak, örneğin haftaya ilk bakımı var. Bandırma da yaşıyorum, hangi servise gitmeliyim? Bursa Sertepe, Balıkesir Yağcı, Kocaeli Keleşler?

Görüşmek üzere Skoda lı günler ;)

Hayırlı olsun Serhat Bey,

Benimde ilk almayı düşündüğüm bir araçtı. Sırf geniş hacminden dolayı düşünmüştüm. Gücümüz yetmeyince satıcı Fabia'ya ikna etti. Açıkçası hoşuma da gitti Fabia.

Güle güle kullanın.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Serhat26;645665
1 kişi bile hoş geldiniz veya hayırlı olsun dememiş :O

Tekrar aranızdayım deyince yabancı saymadık;):)

Ayrıca yeni aracınız hayırlı olsun. Eskişehirde 6 yılım geçti öğrenciliğimde, fahri hemşehri sayılırız.:)