škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Motor suyu bi kaç günde neden bitiyor.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ttk42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler. Öncelikle bi ay önce 2008 Octavia otur aldım. Bu ilk arabam. O yüzden herşeyden nem kapıyorum ve acemi olduğum için sormak istedim. Bi kaç hafta önce motor suyu bitti diye arıza verdi. Suyu doldurdum. Ama bugün aracın yanından geçerken bi baktım aracın altı tamamen su. Baktım yine tamamen bitmiş su. Bilen bi kaç kişiye sordum ya termostattandır ya da hortum deliktir dediler. Bi de burda sorayım dedim. İlk arabam oldu için fiyatı nedir ne kadar tutar ortalama sorayım dedim aldanıp çok para almasınlar. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.:gut:

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arızayı tespit edemeden fiyat vermek zor. Ayrıca denilen yerlerden önce, devri daim pompasından kaçak olabilir. Bulunduğunuz yerde güvenebileceğiniz bir ustaya baktırıp fikir edinin. Görüp ikna olmadan, toplam ücreti öğrenmeden müdahale ettirmeyin derim!

Çevrimdışı Hazyigit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba 2009 octavia tour var bende.Aynı sorun nedeniyle 2 gün önce triger seti ve devirdaim motorunu değiştirdim.triger seti 190.tl devirdaim motoru 140.tl işçilik 500.tl birde 3 lt.antifiriz 60.tl tuttu.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hazyigit;650944
Merhaba 2009 octavia tour var bende.Aynı sorun nedeniyle 2 gün önce triger seti ve devirdaim motorunu değiştirdim.triger seti 190.tl devirdaim motoru 140.tl işçilik 500.tl birde 3 lt.antifiriz 60.tl tuttu.

Selamlar, araç km kaç binde?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
asıl konu sahibi ateş almaya gelmiş ve alamadan gitmiş. su eksiltme olayına hele bu aylarda çok dikkat etmek lazım. arabada en az 1,5 litre extra su bulundurun. su seviyelerini kontrol edin.