škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mini 0906 Araç Kamera Kaydı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cafkar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mini 0906 Araç ön kamera kaydı gündüz sürüşü

https://www.youtube.com/watch?v=DNrb2vd1mk8

Mini 0906 Araç ön kamera kaydı İstanbul Ataşehir çevreyolu sürüş kaydı deneyimi.
Kamerada GPS , Tarih Saat, Hız, park modu kaydı hareket algılayıcıya göre kayıt yapma imkanı var. Döngüsel kayıt yapılabiliyor 1,2,3,5 dk kayıtlar yapabiliyorsunuz. Çarpışma anında otomatik olarak videoyu koruyarak üzerine kaydı engelliyor ayrıca sizde saklamak istediğiniz videoyu koruyabiliyorsunuz. bluetooth aparatıyla sürüş esnasında fotoğraf çekebiliyorsunuz. Kullandıklarımın arasında memnun olduğum bir kamera.
Sigortadan bağlantı ile park modu ve sürekli kayıt yapılabilmekte. Kamerayla beraber akü koruması için devre kesici aparatı ile montajı yapıldı böylelikle aküyü bitirme gibi bir durum olmuyor. Ön  ve arka kameradan 1080  780 çözünürlükte kayıt yapılabiliyor. Dachcam viewer ile hem ön hem arka kamera görüntüleri ve gps verisi harita üzerinden görüntülemeyi sağlayabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynısı ben de de var çok memnunum ama bir hata yaptım 32 gb ile başlamıştım kesinlikle 128 gb dışında kullanmamalısınız

Çevrimdışı cafkar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet 128 gb kullanıyorum şuan için sorunsuz kayıt yapmakta. Sandisk Ultra 128GB 100MB/S Class 10 microSDXC Hafıza Kartı.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler aynı kamerayı ben de kullanıyorum 6 aydır. Ancak benim cihazda bi sorun var, çözemedim. Acaba sizde de benzer durum var mıdır?
Bazen, kontağı açınca kamera devrere girmiyor (ön ve arka devredeyken).
Arka kamerayı devre dışı bırakırsam, o zaman sorunsuz çalışıyor.
Son sürüm f/w yuklü. 64gb samsung micro sd kullanıyorum.

Çevrimdışı cafkar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı çalıştırdıktan sonra akü normal değerlere geldiğinde ön arka çalışıyorsa büyük ihtimal akünün yetersiz akımı nedeniyledir.
Hardwire kit var mı arada. O da akü düşük değerde olduğu için kesiyor olabilir.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafkar;643975
Aracı çalıştırdıktan sonra akü normal değerlere geldiğinde ön arka çalışıyorsa büyük ihtimal akünün yetersiz akımı nedeniyledir.
Hardwire kit var mı arada. O da akü düşük değerde olduğu için kesiyor olabilir.

Hardware kit kullanıyorum, evet, en düşük voltajda ayarlı durumda. Aracın aküsü 6 yıllık, orjinal aküsü. Marş rahat basıyor hala.
Ancak ön kamera tek başına çalışırken sorunsuz açılıyor.

Çevrimdışı cafkar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hardwire kit akünün tamamen boşalıp marş yapmamasına engel olur. Yani marş rahat alabilir.
Araç belli bir süre çalıştıktan sonra ön ve arka tekrar çalışıyorsa. Kablo bağlantıları temassızlığını eliyorum .
 Sd kart yine aynı şekilde ön kameradan kayıt alabiliyor onda problem olsa ön arka farketmez.  ondan da kaynaklı olmaz. Cihaz sd kart çıkarttığımızda da çalışır ama kayıt yapmaz. (Arada pc ye görüntü aymak için çıkartıyorum )
Benim ilk aklıma gelen akü kaynaklı olduğu.
Akü durumuna ayarlardan bakın eğer yüksekse bu durumda cihazdan kaynaklı diyebiliriz.