škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2019 Superb 3 Makyaj

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı marifaydin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bazı sitelerde 2019 da superblerimizin makyaj göreceği konuşuluyor bende bir sitede böyle bir konuya rastladım ön tamponla ilgili sanırım farlarda da değişiklik olacak led ön farlar gelebilir..

http://www.skoda-portal.de/index.php/category/superb/superb-facelift-2019/

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2014 te piyasaya çıkan B8 passat henüz makyaj görmedi. Bu sebeple B8 den 1 yil sonra piyasaya çıkan B7 Superb için makyajin erken olduğunu düşünüyorum.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı doktor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
makyaj icin cok erken daha, olursa bence 2020 civari olur

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarıyla bu sene sonunda Passat'ın makyajlı kasası tanıtılacak. 2019'un son çeyreğinde de SuperB'in makyajlı kasası tanıtılacak..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
2019 Mart ayındaki cenevre otomobil fuarında makyajlı Passat  ve Superb görücüye çıkıyor Suprbde ön ızgara ve tampon.arka tampon ve yeni golfte kullanılan led sinyaller içerdede hayalet ekran değişikliği ile görsel Shova hazırlanıyorlar

Çevrimdışı yasinoplz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;642660
2014 te piyasaya çıkan B8 passat henüz makyaj görmedi. Bu sebeple B8 den 1 yil sonra piyasaya çıkan B7 Superb için makyajin erken olduğunu düşünüyorum.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Superb III'leri B8 diye biliyorum. B7 nerede yazıyor?
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2018, 10:22:20 Gönderen: yasinoplz »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Vw Passat makyajdan dolayı sürekli indirim reklamı yapıyor,aynı durum Superbde yok çünkü satış hedefini yakaladı

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsen ön tampona gözüm hiç alışacak gibi gelmiyor tabi içeride neler değişecek göreceğiz ve elbette ki geri dönüşler alarak makyaj ile birlikte düzeltmeler yapacaklardır. Ancak dışarı da açıkçası beklenenden çok az değişiklik olmuş. Yüksek ihtimalle Prestije pakette hayalet gösterge vs standart olur benim merak ettiğim iç tirim malzemelerde renk ve materyal değişikliği olacak mı bakıp göreceğiz inşallah :)

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Manowar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracın dışı gayet güzel ve beğenmeyen yoktur kanımca, daha ziyade iç aksam ve yürüyende ki sorunlara yönelmeleri lazım.
makyaşsız hali daha güzel gibi ama yeni haline gözümüz alıştıkça eskiye nazaran yenisi güzel gelmeye başlar.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Bu pek gerçek gibi gelmiyor nedense bana. Ön bölüm hiç hoş değil , katiyen beğenmedim. Arka kısımda Citroen gibi krom çekmeleri etik olmamış şahsi görüşüm. Şimdi mevcuttaki kasamız daha yakışıklı. Passatın bile b8i 2014te gelmişken daha makyaj gelmedi , superB 3 de passat b8 dem bir yıl sonra 2015 te geldi. 2020 yıl sonundan  erken gelmez bence

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ön ızgara ile arkada krom çıta hariç ben sevdim. Ön farlar çok hoş olmuş. :) İçinde neler değişti görelim bakalım.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence ön ve arka tampondaki değişiklikler gayet şık olmuş. Özellikle arka daki krom çıta ve ön sis farlarının görüntüsü çok şık duruyor.