škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia 1.0 bogaz kelebegi sorunu kronik mi degistirenler yardim.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ankfatih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arakdaslar iyi gunler.aracim 2017 kasa octavia 1.0 makyajsiz kasa.20 binde epc ariza yandi ve bogaz kelebegi degisti.degistikten sonra servis parcanim seri numarasinin degistigini yani guncellendigini soyledi.degistikten sonra arac daha yuksek titresimli calismaya basladi ve rolantide cok az da olsa dengesizliller basladi ozellile sicak motorda.rolantide 0.3 e dusuyor anlik gostergr ve dustugunde ise koltuktan hissediyorum hafif ara ziplamalar yapiyor.bi arkadas daha yazmis degisti diye serviste dedi cok degistirdik diye.kronik bi arizami ortaya cikarmak acisindan varsa degistirenler buraya yazabilirmisiniz.

Çevrimdışı grande23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benimde geçen hafta boğaz kelebeği kontrol ünitesi değişimi yapıldı serviste. 2 gündür kullanıyorum aynı sorunlar var bende de. Şu anda araç ne alemde. ARACIM 2017 1.0 AMBİTİON

Çevrimdışı salcek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Boğaz kelebeği yeni takıldığı için ya hazırlık kodlamaları tekrar yapılmalı .Benzin haritası yeniden oluşanakadar kullanmalı ( en az 40-50 km) Yada bir yerlerden hava alıyor olabilir kontrol ettirmekte fayda var genelde 0,3 litre gibi fakir karışım hatası varsa egr ninn bulunduğu yerden hava alıyor olabilir . Kontrol edin

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boğaz kelebeğinin temizleme amaçlı sökülmesi ya da değiştirilmesi dolaysıyla kelebeğin pozisyonunun değişmesi vag-com veya ilgili cihazla adaptasyon gerektirir!