škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sürüş halinde aracin kapanip acilmasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar selam.

Dun samsun istanbul yolunda 120 130 civarinda seyrederken arabam kapanip acildi. Tum elektrikler gitti ve motor durdu. Ardindan tekrar calisti. Bu surec 1 sn den az bir zamanda oldu.

Arac icindeki tum isiklar gitti
Farlar kapandi
Motor kapandi

Ardindan hicbirsey olmamis gibi kendi kendine calisti.

Hava karanlik oldugu icin col twhlikeli bir durumdu aslinda.

Sizce nedeni nedir? Benzer bir durumla karsilasan var mi?

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ciddi bir problem yaşamışsınız geçmiş olsun, yetkili servis kaydı mutlaka açtırın.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten çok büyük sıkıntı, direkt olarak hiç beklemeden servise götürün bence de.

ayrıca sormak istediğim hiç motor yıkama tarzı bir şey yaptırdınız mı?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;641683
gerçekten çok büyük sıkıntı, direkt olarak hiç beklemeden servise götürün bence de.

ayrıca sormak istediğim hiç motor yıkama tarzı bir şey yaptırdınız mı?

Yok motoru hic yikatmadim simdiye kadar.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam motor konusunda aşırı bilgim yok ama anlık elektrik gidince bujiler motoru ateşleyememiş ve komple kapanmış araba. olay bana akünün kabahatı gibi geliyor ama araç işlemcisiyle de alakalı bir durum olabilir. [MENTION=15831]irfun4ever[/MENTION]

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benimde başıma ayni olay gelmisti saha yavaş bir hızda  aracınızda gizli özellik actirmismiydiniz yâda yağmur sensoru taktirdinizmi.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sorun  ne aku ne buji sorun beyin ile alakali daha once benimde punto evo aracimda basima geldi hatta bu form dahi vardi bu sorun hizli giderken her sey kapanip acilmis ti sizin aeacnizdaki sorun ile direk servise goturun ve araci servise birakin egerki bir sey yok alin aracinizi derler ise direk 444 musteri hizmetlerini arayin anlatin durumu ve bu sorun yuzunden olumcul veya sakatlik yasar isem sorumlusu siz siniz diyip kayit altina aldirin ve onlarda eminimki baska servise biraktirip aracinizi ciddi bicimde inceleyip sorunu cozmeden birakmakayacaklar eger o birakacaginiz servis de aynisi soyler ise yine 444 musteri hizmetlerini arayip ayni seyi tekrarlsyin bu sorun buyuk bir sorun dusunsenize yolda 120 ile gidiyorsunuz ve viraj aliyorsunuz ve bu sorun olustu ve aracta her sey iptal direk badozlama duvara veya ucuruma yuvarlandiniz vefat ettiniz yazil degilmi size veya baskalarini bu sorunu cozdurmeden pesini birakmayin derim

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Motor kapandı derken, sonrasında kendi kendine mi ateşleme yaparak çalıştı anlayamadım ben durumu. Akü ya da beyin kaynaklı sadece gösterge, ışık vs ler gidip gelmiş olabilir mi?

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;641806
Motor kapandı derken, sonrasında kendi kendine mi ateşleme yaparak çalıştı anlayamadım ben durumu. Akü ya da beyin kaynaklı sadece gösterge, ışık vs ler gidip gelmiş olabilir mi?

Aynen arac giderken motor turdu isiklar gitti tum kadranlar kapali duruma sifira gitti ve sonra hemen kendi kendine calisti ve tum gostergeler calisir ve gider pozisyona geri geldi. sanki evde elektrikler anlik gider gelir ya aynen oyle bir durum oldu.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;641678
Arkadaslar selam.

Dun samsun istanbul yolunda 120 130 civarinda seyrederken arabam kapanip acildi. Tum elektrikler gitti ve motor durdu. Ardindan tekrar calisti. Bu surec 1 sn den az bir zamanda oldu.

Arac icindeki tum isiklar gitti
Farlar kapandi
Motor kapandi

Ardindan hicbirsey olmamis gibi kendi kendine calisti.

Hava karanlik oldugu icin col twhlikeli bir durumdu aslinda.

Sizce nedeni nedir? Benzer bir durumla karsilasan var mi?

Merhaba gecen gun ayni sorun benim aracta oldu siz bir daha yaptimi bu durumu veya servis cozum buldumu ?

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracın hareket halindeyken kapanıp açılması olarak belirttiğiniz durum ile ilgili olarak dokümanda arka koltuk altında bulunan yakıt pompasına giden kablonun birbirini ezdiği ve temassızlıktan dolayı olduğu belirtiliyor. Belki işinize yarayabilir.

Dokümanı wetransfere attım.

https://we.tl/t-HiB96J9qyk

Dokümanda şu ibare var.
Vyjádření zákazníka/ zjištění dílny
Vyjádření zákazníka:
• Motor točí, ale nenastartuje.
• Motor zhasíná za jízdy.

Türkçesi :
Müşteri beyanı / çalıştay bulguları
Müşteri beyanı:
• Motor dönüyor, ancak çalışmıyor.
• Sürüş sırasında motor söner.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;642933
Arkadaşlar aracın hareket halindeyken kapanıp açılması olarak belirttiğiniz durum ile ilgili olarak dokümanda arka koltuk altında bulunan yakıt pompasına giden kablonun birbirini ezdiği ve temassızlıktan dolayı olduğu belirtiliyor. Belki işinize yarayabilir.

Dokümanı wetransfere attım.

https://we.tl/t-HiB96J9qyk

Dokümanda şu ibare var.
Vyjádření zákazníka/ zjištění dílny
Vyjádření zákazníka:
• Motor točí, ale nenastartuje.
• Motor zhasíná za jízdy.

Türkçesi :
Müşteri beyanı / çalıştay bulguları
Müşteri beyanı:
• Motor dönüyor, ancak çalışmıyor.
• Sürüş sırasında motor söner.

Selam. tesekkurler. o olaydan sonra arac bir daha boyle birsey yapmadi. 30bin bakimina 2bin km kaldi o zaman bahsedecegim durumdan.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;642803
Merhaba gecen gun ayni sorun benim aracta oldu siz bir daha yaptimi bu durumu veya servis cozum buldumu ?

tekrarlamadi bu olay. aracin 30bin bakimina 2bin km kaldi o zaman goturup gosterecegim