škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 YETİ Gizli Özellikler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2017 Yeti Gizli özellikler açılmıyormu?
İnternette biraz araştırdım bulamadım.
Ender elektronik sitesinde de yok,pazertesi telefon edip soracağım yapyorlar mı diye.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşimde var, ibre selamlamayı açmıştım. Yazılım sürüm sorunundan dolayı diğer kodlamalara bakamamıştım. Sorunsuz sürümle henüz denemedim.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün Ender Elektroniği  arayıp sordum "2017 Yeti için gizli özellik yapılıyormu,web sayfanızda yazmıyor" dedim.
Pola ile aynı Pola ya bakın dediler.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ürün Teknik Özellikleri :
1.   Kontağın ilk açılışında ibrelerin sona vurup geri gelmesi
2.   Katlanır aynası olan araçlarda uzaktan kumanda kapılar kilitlenince aynalarında otomatik katlanması (destekleyen elektrik ünitelerinde)
3.   Ön yol bilgisayarında kronometrenin aktif edilmesi
4.   Aracın deposunun dolması için kaç litre benzin alınması gerektğinin orta yol bilgisayarından görülmesi
5.   XDS - Aracın standart olarak gelen fren ayarlarının Güçlüye alınarak virajlarda daha iyi yol tutmasının açılması
6.   Kontaktan anahtarı çıkardıktan sonra kapı üzerindeki cam düğmeleri çalışmazdı. Bunların çalışır hale getirilmesi
7.   Kapılar uzaktan kumanda ile kilitlenirken korna ile uyarı sesi (Destekleyen araçlarda)
8.   Otomatik far olmayan araçlarda kontaktan anahtarı çıkardıktan sonra bir selektör atılırsa farların yolunuzu aydınlatması (Coming Home)
9.   Gündüz farı olan araçlarda bu özelliğin teyp ekranından kapatılabilmesi
10.   Selektör attığınızda sislerden de selektör atılması
11.   Dönülen yöndeki sis farının yanması - daha iyi viraj aydınlatma için
12.   Işık sensörü olmayan araçlarda araçtan inerken ve kapıları uzaktan kumanda ile açarken farların otomatik yanıp yolunuzu aydınlatması
13.   Arka stoplarında gündüzleri yanması
14.   Ön farlardaki sinyallerin direk yanması (Amerikan park - araç muayaneden geçmez)
15.   Yan aynalardaki sinyallerin direk yanması (Amerikan park - araç muayaneden geçmez)

•   Ürün Notu:
•   Bu işlemler aracın garantisini bozmaz
•   Bu işlemde randevu alınmamaktadır. Yalnız geldiğinizdeki yoğunluğa göre 1.5 saate kadar bekleme süreleri olabilmektedir

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: astrabestan;642102
Nihayet dün Gizli Özellikleri açtırdım.

Hayırlısı olsun. Neler açıldı ve aracınız donanım olarak neydi.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.   Kontağın ilk açılışında ibrelerin sona vurup geri gelmesi
3.   Ön yol bilgisayarında kronometrenin aktif edilmesi (bunu tam göremedim)
4.   Aracın deposunun dolması için kaç litre benzin alınması gerektğinin orta yol bilgisayarından görülmesi (Bu özelliğide ekrandan çözemedim)
5.   XDS - Aracın standart olarak gelen fren ayarlarının Güçlüye alınarak virajlarda daha iyi yol tutmasının açılması (Virajlarda 100km ile savrulmak yerine 120km ile girildiğinde savrulacakmış)
6.   Kontaktan anahtarı çıkardıktan sonra kapı üzerindeki cam düğmeleri çalışmazdı. Bunların çalışır hale getirilmesi
8.   Otomatik far olmayan araçlarda kontaktan anahtarı çıkardıktan sonra bir selektör atılırsa farların yolunuzu aydınlatması (Coming Home)
9.   Gündüz farı olan araçlarda bu özelliğin teyp ekranından kapatılabilmesi (Bu ayarıda bulamadım setup ayarlarında)
10.   Selektör attığınızda sislerden de selektör atılması
11.   Dönülen yöndeki sis farının yanması - daha iyi viraj aydınlatma için
12.   Işık sensörü olmayan araçlarda araçtan inerken ve kapıları uzaktan kumanda ile açarken farların otomatik yanıp yolunuzu aydınlatması (Tam göremedim  tekrar deneyeceğim)
13.   Arka stoplarında gündüzleri yanması (BUnuda göremedim)
Eve gelince tek tek baktım sonuç bu.
40TL nakit verdim

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle