škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2005 fabia choice bulunamayan elektrik kaçağı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozgursbs

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba
aracımda son 2 senedir akü boşalması var. ilk boşaldığında akü eski idi. akü değiştirdim. mutlu akü takıldı. gene boşalınca aküyü aldığım yere götürdüm. kaçak vardır dedi. onun tavsiye ettiği pendik sanayideki elektrikçisine gittim. usta baktı. kaçak yok ,sorun akü de dedi. satıcı yan çizdi gene de. bu sefer yetkili servise götürdüm. araç bir gün sabaha kadar bilgisayara bağlı olarak kaldı. sabah araç kapalıyken aküden çekilen enerji yi gösteren bir çıktı aldılar. herşey normal gözüküyormuş,şarj dinamosunu da ölçtüler . o da normal.sorun aküde dediler. çıktılar ile aldığım firmaya gidince akü garanti kapsamında değişti. fakat yeni akü de boşalıyor.
başka bir ustaya gösterdim. o da sonradan takılan teypin kablolarında bir problem tespit etmiş. şaşe yapıyordu. düzelttim dedi. fakat gene boşalıyor.
hergün binersem hiç sorun yok.1 hafta binmeyeyim akü bitiyor.
araca sonradan takılan benden önceki sahibinin taktırdığı teyp ve benim taktırdığım park sensörü var .
nerelere bakılması gerekir? istanbul anadolu yakasında bildiğiniz iyi elektrikçi varmıdır?
fabia choice 1.4 101 hp :favo1:

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj sensörü arızalı olabilir bagajı kapadığınızda aydınlatması sönüyor mu yanık mı kalıyor kontrol etmenizde fayda var

Çevrimdışı ozgursbs

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;641144
Bagaj sensörü arızalı olabilir bagajı kapadığınızda aydınlatması sönüyor mu yanık mı kalıyor kontrol etmenizde fayda var

hemen bugün kontrol edeceğim. teşekkürler

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=151]ozgursbs[/MENTION] yeni aküde arızalı olmasın, servis kaçak yok demiş

Çevrimdışı ozgursbs

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yani olabilir mi bilmiyorum! mutlu akü gibi bir markada 2 tane üstüste arızalı akü denk getirmek pek olası gibi gelmiyor bana. ama ihtimal tabi.

Çevrimdışı ozgursbs

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;641144

Bagajı da torpidoyu da kontrol ettim. Sıkıntı yok. Kapağı kapatınca ışık sönüyor ikisinde de

Çevrimdışı piyanist_hakan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar benim aracimdada aynı sorun var siz sorunu nasıl çözdunuz nerden kaynakli cikci araçtaki kaçak yardımcı olursanız çok memnun kalirim