škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sol Stop Kırıldı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, dün akşam dikkatsizliğim sonucu park ederken sol stop lambası kırıldı içindeki lambalar çalışmakta sadece dışı kırıldı. Sizce orijinal mi yan sanayi mi taktırmalıyım.

Son olarak ikitelli bölgesinde önerebileceğiniz yedek parça satan yer var mıdır.

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun cikmacilara bakın isterseniz orijinal bulsanız daha iyi olur

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar orjinal parça fiyatını öğrendim 1.000 TL ve işin kötü yanı doğru düzgün çıkmada çıkmıyormuş araştırdığım kadarı ile görüştüm bir yer sadece dış çerçeve kırık deyince tamirde edebiliriz dedi başına bu şekilde işlem gelip yaptıran var mıdır.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yan sanayi parça fiyatı aldınız mı? Eskiden şu alttaki firma vardı

http://www.skopar.com/

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öneriniziçin teşekkürler, sorduğum yerler henüz 2017 model için yan sanyisinin üretilmediğini ilettiler, ancak benim aklıma yatmadı çünkü stopşarda 2016 ve 2017 nin birbirinden ne farkı var ki bildiğim değişimde olmadı kasada.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: cenk_139;640362
Öneriniziçin teşekkürler, sorduğum yerler henüz 2017 model için yan sanyisinin üretilmediğini ilettiler, ancak benim aklıma yatmadı çünkü stopşarda 2016 ve 2017 nin birbirinden ne farkı var ki bildiğim değişimde olmadı kasada.

Stop lambası içinde görsel bir takım değişimler olabilir. Mesela 2018'lerde aynalı parçalar var stop içinde, her sene bir şeylere el atabiliyorlar

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sahibinden de birçok ilan var, bulunduğunuz bölgenin parçacılarına sorarsanız uygun fiyata sıfırı da bulunur bence. Hele İstanbul da bulunmuyorsa hiçbir yerde bulunmaz. :)

https://www.sahibinden.com/otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-elektrik/stop?a91538=1015776&a91558=1021842&pagingOffset=60#/

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, nerdeyse hepsine baktım bölge fark etmeksizin ama maleaef hiçbirinde yok orjinalde serviste var zaten, yan sanayiside yokmuş ne acayip şeymiş başıma gelince anladım :(

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;640389
Kasko yok mu?

kasko var, onuda bozdurmaya değer mi diye düşünüyoruz açıkçası aslında stop lambasının altında el kadar bir yerde de boya atması var eğer kaskodan yaptırırsak burayı da ekleriz ama ne kadar hasar kaydı çıkar tramerde onu kestiremiyorum, bilgisi olan arkadaş var ise yardımcı olabilir mi.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;640393
kasko var, onuda bozdurmaya değer mi diye düşünüyoruz açıkçası aslında stop lambasının altında el kadar bir yerde de boya atması var eğer kaskodan yaptırırsak burayı da ekleriz ama ne kadar hasar kaydı çıkar tramerde onu kestiremiyorum, bilgisi olan arkadaş var ise yardımcı olabilir mi.
benimde sol stop kirilmisti .kaskodan ilk yil 2016 da degisti sanirim 640 civariydi .sobraki yilda fazla bir artis olmadi kaskoda .

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim, bilgilendirmeniz için bende ek bir de belirttiğim gibi tampo da el büyüklüğünde boya atması var o aslında korkutan.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;640393

Hocam bu kaskolar illa pert durumunda mı kullanılacak? Emin olun serviste stop farını ve boyayı yaptırdığınızda bir sonraki yıl kasko +₺100-150 farkeder. O da maksimum tutar. Öteki türlü çıkmacılardan parça alacaksınız, cebinizden fazladan ₺ 1,000 para demek. Bence hiç gereği yok. Tramerde de isterse ₺ 5,000 çıksın tutar. Satacağınız zaman alan kişiye gösterirsiniz.

Bu kaskoyu deldirmeyin lafı oto tamircilerin, çıkmacıların vs. lafı. İnsanımız da prim veriyor, en çok üzüldüğüm nokta bu.

Bu arada bazı kasko firmaları yılda bir kere arka stop kırılmasını karşılıyor, hasarsızlık indiriminiz devam ediyor. Benim Groupama Kasko, poliçede bu durum mevcut. Belki sizin poliçede de vardır.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkür ederim [MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] , doğru diyorsunuz gerçekten araştıracağım kasko olayını dediğiniz gibi 1000 TL den fazla artacak halide yoktur zaten.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kaskoda genellikle stop, far, cam icin yilda bir kez hasarsizlik indirimini bozmayan sekilde değişim hakki içeren maddeler olur. Kasko sözleşmenizi okuyun. Ben groupama kasko ile 2 kez hasarsizligi bozmadan stop değiştim yetkili serviste.