škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Klima menfezlerinin altındaki krom sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hllqnqr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: freemaniac;651416
Merhaba arkadaşlar,

Klima menfezlerindeki ve vites topuzundaki krom kaplamalar dayanıklı parça sınıfına giriyormuş. Bunu tüketici hakem heyetinin vites topuzumun kavlayan kromlarıyla ilgili karar metninden öğrendim. Ayrıca bu parçaların 3-4 yıl gibi kısa sürede deforme olmasının üretim hatasından kaynaklandığını da aynı metinden öğrendim.

Yetkili servis vites topuzumu ücretsiz değiştirmek durumunda kaldı, güzel de oldu.

Hepinize tavsiye ederim.

Hakem heyetine siz mi verdiniz emsal karar ile servise mi gittiniz detaylar nedir ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Haluk Çakmakcı

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: freemaniac;651416
Merhaba arkadaşlar,

Klima menfezlerindeki ve vites topuzundaki krom kaplamalar dayanıklı parça sınıfına giriyormuş. Bunu tüketici hakem heyetinin vites topuzumun kavlayan kromlarıyla ilgili karar metninden öğrendim. Ayrıca bu parçaların 3-4 yıl gibi kısa sürede deforme olmasının üretim hatasından kaynaklandığını da aynı metinden öğrendim.

Yetkili servis vites topuzumu ücretsiz değiştirmek durumunda kaldı, güzel de oldu.

Hepinize tavsiye ederim.
Güzel olmuş, şu hakem heyeti kararını bizede yollarsanız eğer serviste gösterip bizde hakkımızı arayalım..

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı freemaniac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hllqnqr;651417
Hakem heyetine siz mi verdiniz emsal karar ile servise mi gittiniz detaylar nedir

Hakem heyetine gidip aracın faturasını ekine koyup dilekçe yazdım, Yaklaşık dört ay sonra olumlu sonuç geldi. Sıfır masraf. Gidince sizi zaten yönlendiriyorlar

Alıntı yapılan: Haluk Çakmakcı;651418
Güzel olmuş, şu hakem heyeti kararını bizede yollarsanız eğer serviste gösterip bizde hakkımızı arayalım..

Hakem heyetinin emsali olmaz dediler, dilekçe yazıp başvurdum. Hakem heyeti kararı elime ulaştıktan bir hafta sonra servisten arayıp randevu verdiler. Yani başkasına ait kararı servise gösterirseniz olumlu sonuç alamazsınız, bizzat başvurmanız gerekiyor
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2019, 01:55:43 Gönderen: freemaniac »

Çevrimdışı hllqnqr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın ikinci sahibiyim ben nasıl bir yol izleyebilirim faturası mevcut değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı cskn34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mrb bende de 2014 model Octavia araç var bende tüketici hakem heyetine şikayet ettim durumu bakalım ne olacak

Çevrimdışı cskn34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cskn34;651796
Mrb bende de 2014 model Octavia araç var bende tüketici hakem heyetine şikayet ettim durumu bakalım ne olacak

Arkadaşlar tüketici hakem heyetinden bişey çıkmadı.

Çevrimdışı Haluk Çakmakcı

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman 15 liraya kaplama bandı alıp yapıştırın menfezin yenisi 750+kdv gibi bişeydi en son ben yaptım fena durmuyor...

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cskn34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben çıtayı söküp deri kapladım. Orijinalinden daha şık oldu.:gut:

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence bu bir kronik sorun, 2014 model Skoda Octavia araç sahibiyim, aracın ön göğsünde orta kısımda bulunan havalandırma çıkışının krom görünümlü parçası benim araçta da durduk yere tam orta yerinden çatladı.