škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

J5 kasa fabia da çift kilit super kilitleme sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Loging

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba
2015 model fabia 1.0 ambition aracim var bu aracta çift kilitleme (super kilit ) diye gecen kumadadan bir kez basildiginda kapilar ne icerden nede disardan acilmiyor ama iki kez ust uste kilitleme tusuna basinca icerden acilip disardan kilitli kalan sistemi aktif edebilecek biri yada basina gelip yaptiran bir yer var mi istanbuldayim acilll bilen yada yaptiran varsa bilgi verebilir miii

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu dediğiniz alarm olan araçlar için geçerlidir. Çift tıkladığınızda içerden açılma devra dışı kalmaz. İç gözlem sensörü devre dışı kalır ve alarm çalmaz.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsedilen super kilit Renault'larda var. VAG-COM/VCDS gibi DDT4ALL programı ile açılır/aktif edilirse çalışıyor. DDT4ALL'ı Fransızların orijinal programı taklit ederek Ruslar yazmış ve herhangi bir obd-ii ile bağlanılıp gerekli kodlama yapılabiliyor. Aslında içeriden açamamak biraz riskli bir durum.:confused:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
KESSY olmayan araçlarımda (Fabia I, Fabia II, Roomster, Golf 7) standart olarak zaten vardı bu, bir kere basınca ne içerden ne dışardan açılmaz. 2 kez peşpeşe basınca immo lambası yanmadan kilitleniyordu. Bu sayede içeride olan biri kapıyı açabiliyordu dışarıda kilitliyken de. Bu zaten standart, ama FIII'te durum nedir bilmiyorum.

Çevrimdışı Loging

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
J5 fabia da kod la acilmasi gerekiyor malesef ender elektronikte kodunu bulursan ben acarim bende kodu yok diyor kisaca aradigim her yerde ender elektronik dediginde caresiz kaldim