škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda ile ilgili tezime katkıda bulunur musunuz?

Aybukeu · 22 · 38151

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aybukeu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sevgili forum üyeleri, ben Aybüke. Sizlere okuduğum ve dört bir yanda Skoda gördüğüm Prag'tan yazıyorum.

Sizlere "Küresel marka, yerel kültür: Skoda Türkiye"  konulu yüksek lisans tezim kapsamında yazıyorum.
Tezimde kullanmak amacıyla bir anket hazırladım ve sizlerin de katkısıyla anket sonuçlarını tezimde kullanacağım. Anketime katılırsanız çok müteşekkir olurum.
Anketi burada bulabilirsiniz. Son sorunun cevabına 3 kültürel öğe yazmanız anket için mühimdir. Eğer yanlışlıkla gönderdiyseniz sonradan düzenleme yapabilirsiniz.

Anketle veya tez konumla ilgili yorum ve önerileriniz varsa özelden mesaj atabilirsiniz. :)

İyi akşamlar!

Aybüke
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2018, 00:37:31 Gönderen: Aybukeu »

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Akademisyen olmak, böyle anketleri desteklemeyi gerektirir :) başarılar diliyorum..

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doldurdum bile☺

Veriler Skoda Çekya merkezle paylaşılacak mı?
Ona göre neler çektiğimizi onlar da bilsin.;)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16811]Aybukeu[/MENTION] Aybüke Hanım ben de doldurdum. Yalnız ankette aşağıdaki sorunun cevabında hayır seçeneği yok. Onu da eklerseniz daha sağlıklı veri akışı sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum. (Diğer seçeneğinde cevabımı Hayır olarak belirttim :))

"Skoda'nın TV, gazete, billboard reklamları ve sponsor olduğu etkinlikler ilginizi çekiyor mu?"

Çevrimdışı vetapex

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet bence de hayır seçeneği olmalı çünkü daha önce hiçbir reklamı dikkatimi çekmemişti fakat bayide görünce mantıklı geldi..

Çevrimdışı Aybukeu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;638515
@Aybukeu Aybüke Hanım ben de doldurdum. Yalnız ankette aşağıdaki sorunun cevabında hayır seçeneği yok. Onu da eklerseniz daha sağlıklı veri akışı sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum. (Diğer seçeneğinde cevabımı Hayır olarak belirttim :))

"Skoda'nın TV, gazete, billboard reklamları ve sponsor olduğu etkinlikler ilginizi çekiyor mu?"

Yorum icin ve benim degistirmeyi unuttugum soruyu bana hatirlattiginiz icin cok tesekkur ederim.:)

Çevrimdışı Aybukeu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vetapex;638524
evet bence de hayır seçeneği olmalı çünkü daha önce hiçbir reklamı dikkatimi çekmemişti fakat bayide görünce mantıklı geldi..

Bilgic Bey de yazmis. Soruyu degistirmeyi unutmusum kusura bakmayin:(

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İşlem tamam, sizin için faydalı olur inşallah.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Aybukeu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Su an itibariyle 30 katilimci var. Malesef ki bu yeterli bir sayi degil. syinin min 100 olmasi gerekmekte.
 Sizden rica etsem yakin oldugunuz 2/3 kisiyle paylasabiilr misiniz?

Iyi gunler dilerim!
 Aybuke

Çevrimdışı Gökhan Doğru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aybukeu;638847
Merhabalar,

Su an itibariyle 30 katilimci var. Malesef ki bu yeterli bir sayi degil. syinin min 100 olmasi gerekmekte.
 Sizden rica etsem yakin oldugunuz 2/3 kisiyle paylasabiilr misiniz?

Iyi gunler dilerim!
 Aybuke[/QUOTE [MENTION=16811]Aybukeu[/MENTION] forumdaki diğer konu başlıklarının içine girerek bu sayfanın bağlantısını veya anket sayfanın bağlantısını paylaşarak ricacı olabilirsin.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
[MENTION=16811]Aybukeu[/MENTION]

Hedeflediğiniz sayı için, biraz daha dikkat çekmeniz lazım.

Uygun şekilde yönlenmeniz için bir örnek vereyim:

En hassas konulardan birisi olan dsg şanzıman anketinde, açıldığından bu yana bir seneden daha fazla süre geçmesine rağmen, katılımcı sayısı 144 olmuş.

Çevrimdışı onuroktay

• FabiaLovers
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.onuroktay.com