škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

suberb active 6.5 ekran yerine 8inc bolero takılabilir mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar
suberb active aracımda 5inc değil de 6.5 ekran var
Bu ekranı 8inc bolero ile sök tak şeklinde değiştirebilir miyim uyumlu olur mu?Bilgi verirseniz sevinirim

Not:(bu 6.5 ekran ekran swing mi bolero mu emin değilim)

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaan22;637925
Merhaba Arkadaşlar
suberb active aracımda 5inc değil de 6.5 ekran var
Bu ekranı 8inc bolero ile sök tak şeklinde değiştirebilir miyim uyumlu olur mu?Bilgi verirseniz sevinirim

Not:(bu 6.5 ekran ekran swing mi bolero mu emin değilim)
Bolero ise değişim yapılabilir (sadece ekran değişimi),  ancak swing ise 5" ölçüsündedir ve torpido gözündeki sistemle birlikte değişmesi gerekir. O da biraz tuzlu olacaktır.  

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Resmini eklerseniz daha kolay yorum yapılabilir. [MENTION=9651]promethe[/MENTION] hocamın da dediği gibi durum aşağı yukarı.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
5'' swing ekranda torpidodaki sistem olmadığı için 6,5'' ve 8'' ekranlarda onun da alınması gerekliymiş. Ben 6 ay önce fiyat sordum servis bana 8'' ekrana 5 bin, torpidodaki sistem içinde 5 bin dedi yani bunun maliyeti 10 bin.

Çevrimdışı skoda fun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araçta 6.5 swing ekran var en iyisi servisten net bilgi almak ama öyle 5 bin 10 bin gibi rakamlar için değmez.

Çevrimdışı skoda fun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda fun;638069
Benim araçta 6.5 swing ekran var en iyisi servisten net bilgi almak ama öyle 5 bin 10 bin gibi rakamlar için değmez.

https://2.bp.blogspot.com/-ofVgQDP-XrY/Wwq8V3I0mRI/AAAAAAAAHLY/j0qNAcoZYWIN_Ix6gx49Kve4HslI3en7gCLcBGAs/s320/IMG_6923.JPG

Çevrimdışı YILDIRIM2020

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yeni superb 1.4 active aldım 6.5 swing multimedia dokunmatik ekran var torpido gözünde multimedia sisteminin yeri var kendisi yok bu normal mi ?

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YILDIRIM2020;638872
yeni superb 1.4 active aldım 6.5 swing multimedia dokunmatik ekran var torpido gözünde multimedia sisteminin yeri var kendisi yok bu normal mi ?

Gayet normal  donanımsal olarak yok swinglerde

Çevrimdışı YILDIRIM2020

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkürler bilgi için bir şey daha soruyum ileride 6.5 " swiht i 6.5 " bolero ekran ile değiştirebilirmiyim zira hali hazırda superb 6.5 ve 8 bolero ekran diye satanlar var onlar nasıl oluyor.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
değiştirebilirsiniz ama Skoda serviste torpidodaki ünite 5 bin lira ayrıca 8 inç bolero ekran da 5 bin liradan satılıyor yani biraz tuzlu.. bu fiyatlar geçen seneki fiyatlar ben sormuştum şimdi daha da pahalıdır.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada arkadaşlar 6.5 inç swing ekranını satan olursa ben alıcıyım

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sonuç olarak 6.5 bolero cihazda,
ekrani 8 inç bolero degistrerek sorunsuz kullana bilirmiyim?

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaş bir multimedyayı hangi akla hizmet ekran ve işlemci diye ikiye bölerler. İşin dahada komik tarafı neden bunu torpidoya koyarsın. Araçta kuyu gibi torpido var ama gözlük kabı sığmıyor.