škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yetkili Servis Tavsiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Istanbul dan erya servisi kaporta bakimindan hic tavsiye etmem 11 gun (cumartesi ve pazar icinde ) sol arka camurluk ,arka tampon birazda sol arka kapiyi yapip veremediler bakalim ne zaman verecekler

Çevrimdışı hmulusoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun [MENTION=16049]ahmetilhan[/MENTION] bey. Ben de güngörende oturuyorum aklım çıkıyor sabaha karşıma bişey çıkacak diye. İnşallah içinize sinecek şekilde yaptırırsınız.

Çevrimdışı ahmetilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hmulusoy;638719
Geçmiş olsun [MENTION=16049]ahmetilhan[/MENTION] bey. Ben de güngörende oturuyorum aklım çıkıyor sabaha karşıma bişey çıkacak diye. İnşallah içinize sinecek şekilde yaptırırsınız.

Istanbulun.en barbar semtlerinden birinde oturuyoruz :) bu gibi seylere galiba alismamiz gerekecek.araci servise verdim insallah guzel bir sekilde yapabilirlerde icime siner

Çevrimdışı ahmetilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaslar, konu ile ilgili en son gelismeler soyle; araci maslak dogus otomotive goturdum servis kayitlari acildi ertesi gun expertiz cagrildi ve gelen exper karsi tarafi %100 kusurlu bulup tadilata izin verdi ve aracimin camurlugu an itibariyle degismis bulunuyor yalniz dosemeleri cikardk ve onun montajida biraz surecek dediler. Aksilik olmaz ise sali, carsamba alirim gibi araci. Aldiktan sonraki fotolarini paylasmayi dusunuyorum hem iscilik konusunda firkimiz olur hepimizin

Çevrimdışı ahmetilhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar aracı teslim aldım, çamurluk değişimi yapılacaktı işçiliği gerçekten çok güzel bir şekilde yapılmış orjinali kadar iyi olmuş. fakat kapıdaki çiziği boyamayı unutmuşlar nasıl olursa artık. yolcu tavanında çizik benzeri bir şey vardı ne olduğunu çözene kadar sinirden çıldırdım. tırnağa takılıyordu başta çizik sandım ama şirkette işten anlayan arkadaşlarla baktığımızda pasta damlatıldığı anlaşıldı.
yetkili ile konuştuğumuzda ise kapıyı çalışan arkadaşların unuttuğunu kendisininde kontrol etmediğini gelmeniz durumunda 5dk lık işi olduğunu söyledi fakat tavan konusunda bizden kaynaklanmıyor dedi sanırsınız ben yaptım. size aracı teslim etmeden bez ile silinip verildi olsa görünürdü falan gibi saçmaladılar. Asıl bombayı değer kaybı muhabbetinde yaşadım. bana değer kaybı işinde expertiz sizinle iletişime geçecek hem uğraşmamış olursunuz dedi bende sorun değil şahsi başvuru yapmak istiyorum dedim adamın bir suratı değişti sanırsın ağır bir şey demişim gibi telefonunu istedim isteksiz bir şekilde expertizin numarasını verdi. ben buradan şunu çıkarırım alınacak değer kaybındaki paradan danışıklı dövüş söz konusu! eğer bu olay gerçekten böyleyse rezil bir durum söz konusu
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2018, 09:18:09 Gönderen: ahmetilhan »

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16049]ahmetilhan[/MENTION] Hocam geçmiş olsun. Bu zamanlarda işini tam olarak düzgün yapan yer bulmak gerçekten çok zor. Hakkınızı kesinlikle arayın ve böylelerine taviz vermeyin derim ben.