škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Teslimat Kiti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı _ahmet_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar;
Bugün Skoda'dan bir sms aldım.
Sms içeriğinde gelen talep üzerine araç teslimat kitlerinin güncellendiğini,
bayimize başvurup alabileceğimizi söylüyordu.

İzmir alsancak bayisini aradığımda araç verilirken gri kutuda usb bellek vs veriliyordu, onu birçok kişi alamadı siz aldıysanız sms dikkate almayın.
 Ondan bahsediliyor dedi.

Konu hakkında bilgisi olan var mı? Kit içeriği gerçekten de gri kutu mu?

[/url][/IMG]

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Standart bir şey mi bilmiyorum ama bana verilen kitten USB kablo, deri anahtarlık, deri ruhsat kılıfı ve kalem çıktı. Öte yandan trafik seti (ilk yardım vs.), bagaj fileleri ve hediye kauçuk paspas seti verdiler. İlk defa başıma geliyor, daha önce 3 adet Skoda aldığımda zırnık vermediler  :)

Çevrimdışı _ahmet_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben şubatta almıştım fabia mı, kauçuk paspas ve ilk yardım kitini ve gri kutuyu verdiler bana da. bagaj fileleri iyiymiş bu arada :) ama bu mesaj içeriği nedense farklı bir şeymiş gibi hissettirdi. mesela diğer modellerde araç la birlikte gelen eşya sabitleme plastiklerinin fabiada harici satılması filan ilginç gelmişti. acaba bu gibi aksesuarlar mı veriliyor dedim bi an.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2018, 14:56:34 Gönderen: _ahmet_ »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
File ile beraber Skoda logolu şemsiye, bagaj içi cırt cırtlı eşya sabitleme plastikleri de var.

10 sene önce Roomster aracım için hepsini ekstra almıştım  :(

Çevrimdışı BahadirE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben bayiyi aradım USB bellek, anahtarlık ve ruhsat kılıfı veriliyormuş. Geçerken uğrayın teslim edelim dediler.

Çevrimdışı uur_een

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İstanbul kayadibinden alan arayan var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
USB kabloyu yeni satın aldım, anahtarlığı vermişlerdi zaten onunda nikelajı elimize yüzümüze bulaşıyor ruhsat kabı içinde değmez bir ara yolumuz düşerse alırız artık.

Çevrimdışı _ahmet_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BahadirE;639184
Ben bayiyi aradım USB bellek, anahtarlık ve ruhsat kılıfı veriliyormuş. Geçerken uğrayın teslim edelim dediler.

Alıntı yapılan: quiet50;639186
USB kabloyu yeni satın aldım, anahtarlığı vermişlerdi zaten onunda nikelajı elimize yüzümüze bulaşıyor ruhsat kabı içinde değmez bir ara yolumuz düşerse alırız artık.

Benim bayinin verdiği bilgi doğruymuş o halde, gri kutu dediğimiz şeyin içinden usb bellek, ruhsat kılıfı ve anahtarlık çıkıyor.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bana bu gri kitten iki adet verdiler :) Tabi satış müdürü arkadaşımın katkısı büyüktür bunda. Anahtarlığın biri kırıldı diğerine geçtim. Ruhsatlık çok işe yaramasa da usb bellek çok şık. Üzerinde skoda yazısı var ve sokete taktığınızda bu yazı kırmızı yanıyor. Almayanlara tavsiye ederim :) İsteyen olursa fotoğraf da paylaşabilirim.

Çevrimdışı uur_een

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;639198
Bana bu gri kitten iki adet verdiler :) Tabi satış müdürü arkadaşımın katkısı büyüktür bunda. Anahtarlığın biri kırıldı diğerine geçtim. Ruhsatlık çok işe yaramasa da usb bellek çok şık. Üzerinde skoda yazısı var ve sokete taktığınızda bu yazı kırmızı yanıyor. Almayanlara tavsiye ederim :) İsteyen olursa fotoğraf da paylaşabilirim.

Foto paylaşırmısın

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Buyrun hocam. [MENTION=16611]uur_een[/MENTION]

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uur_een;639185
İstanbul kayadibinden alan arayan var mı

Ben kayadibi ile görüştüm.

Anahtarlık,usb bellek, ruhsatlık, yedek anahtar koyma kabı gibi bir şeyler dediler.

Küçük ama ince şey bunlar. Bagaj filesi ve paspas olayı biraz daha maliyetli onlar yok :)

Çevrimdışı vetapex

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim hediyem kablo anahtarlık cüzdan ve tohum idi.. usb bellek almadım.. en çok da tohumlara sevindim. çevreci skoda :)