škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rcd 330G-330G Plus Serisi Multimedia Genel Konu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar forumda bu multimedya cihazı kullanan arkadaşların ve almayı düşünen arkadaşların sayısının arttığını görünce cihazı yaklaşık 1 senedir kullanan birisi olarak genel ve tek bir başlık altında tecrübeleri ve özellikleri , çıkan yenilikleri paylaşma gereği duydum umarım faydalı olur.. Cihazı olan arkadaslarımızın da bu başlık altında deneyimlerini sorularını paylaşması bilginin tek başlık altında toplanması bakımından daha sağlıklı olacağı kanısındayım şimdiden teşekkürler tüm kullanıcı ve kullanıcı adayı forumdaşlarımıza ..

Kamera bağlantısı yapan bir forumdasımız vardı ben cihazı park pilot oldugu için kamera gereği hissetmeden kullandım açıkcası ancak merak ettiğim bir konuda satıcının gönderdiği kamera adaptörünü teybin arkasına bağladığımız zaman aracımızın soketi arka sokete oturmuyor .. kamera adaptörü de soketin içinden gececek kadar küçük değil o konuyu nasıl çözdünüz acaba ..

Bir de malum bizim araçlarımızın radyo fişi çift soketli rcd ler tek soket “fakra” yeyple gelen fakra kablosu 2 kabloyu tek kabloya dönüştürmüyor biri boş kalıyor alanlan görmüştür ben çinden ayrı kablo getirrtim ancak yine de radyom çızırtılı eski teypte hiç sorunum yok sizlerde durum nedir acaba ??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Suha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gelen 2 radyo anten kablosunun üzerini soyun tek kabloya döndürüp üniteye girin.
Ayni şeyi çok kez wifi antenlerinde yapmışlığım vardır :)
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2018, 14:35:23 Gönderen: Suha »

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hiç bir yerde kablo kesme falanı yapmadım.Direk soketi  ve anten kablosunu taktım.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;637630
Ben hiç bir yerde kablo kesme falanı yapmadım.Direk soketi  ve anten kablosunu taktım.

Radyo çekim kuvvetleriniz nasıl bende orjinal teypteki çekim kalitesi rcd 330g den sonra biraz düştü maalesef harici çift soket kablo takmama rağmen maalesef biraz çekimde sorun var ama kendi teybinde hiçbir problem yok

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ki orijinalden kötü değil hatta bir tık daha iyi diyebilirim.Sizde ki noname mi yoksa desay mı? .Belki omunla ilgisi olabilir.Ben desay kullanıyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
No name olanı cihazda herhangi bir sorun yok antenle ilgili bu durum muhtemelen

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;637668
No name olanı cihazda herhangi bir sorun yok antenle ilgili bu durum muhtemelen

Donanımla ilgili sorun var.Ucuz mal kullanıyorar bu da elektriksel alandan etkileniyor size parazit olarak dönüyor :ok:

Konuyu sabitliyorum:ok: