škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar aramızda kaç tane Octavia vRS var?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu güzel arabadan aramızda kaç tane olduğunu merak ettim. Fabia vRS cilerde yazabilir. bu araç sahibi arkadaşların araçları hakkındaki yorumlarını merak ediyorum.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla Uğur abinin nickinin altında Favorit Vrs yazıyor amma ne derece doğru bilemem:kiki:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı s.alkan

• Servis Müdürü
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
en son ismail arkadaşımız vardı. müşterimiz oda iki kez debriyaj yandı diye sattı aracını o yüzden yok.
---------------1.4 TSI 180 HP-------------------------

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler arkadaşlar. inş ileride olur rs sahibi üyeler:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;63902
teşekkürler arkadaşlar. inş ileride olur rs sahibi üyeler:)

Donanımhaberde bir arkadaşta var VRS over and under nick i kullanıyo kendisi :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Gaza basan aile babaları için çok güzel bir araba idi ama akaryakıt fiyatları sebebi ile yaşını almış aklı oturmuş babalar pek rağbet göstermedi, yerine hep 2.0 TDI cihazlar satıldı VAG grubundan.

Yoksa mükemmel bir araba idi bence gazcı babalar için. Gençler alır böyle bir gücü desekde Octi kasasında almıyorlar maalesef, haliyle 2. el durumuda çok kuvvetli olmadı. Talep çok düşük.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;63908
Donanımhaberde bir arkadaşta var VRS over and under nick i kullanıyo kendisi :)
donanımhaber sitesine gir(e)miyorum malesef :(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;63912
donanımhaber sitesine gir(e)miyorum malesef :(

Neden otomobil bölümü bayağı hareketli oranın boş zamanlarımda takılırım bayağı iddalı RS konusunda :)

Buda 0-230 videosu o aracın :)

http://www.metacafe.com/watch/1529509/octavia_rs_0_230/

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;63910
Gaza basan aile babaları için çok güzel bir araba idi ama akaryakıt fiyatları sebebi ile yaşını almış aklı oturmuş babalar pek rağbet göstermedi, yerine hep 2.0 TDI cihazlar satıldı VAG grubundan.

Yoksa mükemmel bir araba idi bence gazcı babalar için. Gençler alır böyle bir gücü desekde Octi kasasında almıyorlar maalesef, haliyle 2. el durumuda çok kuvvetli olmadı. Talep çok düşük.

ben olsam bende TDİ alrım gerçi  :D arkadaşmda var 2,0 tdi dsg jetta. istanbuldan adanaya geliyor sonra aksaraya varmak üzere iken dolduruyor tekrar. 1200 km falan yapıyor :D

şaka bir yana. aslında 2,0 tfsi makine seat forumundan baktığım kadarı ile sakin sürüşte 1,6 8v kadar yakıyor. (artık hangisi çok yakıyor bilemem :D )

bu arda bir arkadaşım için bakıyuorz çocuk leonunu sattı octi rs için ama şimdide araç bulamıyor.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Almasın bence. Aynı motorun olduğu Seat, VW araçları tercih sebebimdir.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;63920
Almasın bence. Aynı motorun olduğu Seat, VW araçları tercih sebebimdir.
ahahaha :D valla dürüst olayım octi çok beğendiğim bir araç. ama aynısını bende söyledim ona. artık bir noktadan sonra beğeni meselesi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Genç işi değil ki. Genelde böyle başlar bu işler, bizim Bilkent, Başkent Üniversite tayfamızda var.

Eleman büyük ve güçlü bir araç için (mesela Octi RS);

-Off baba ya çok kaslı duruyor hastayım bu RS'lere alıdırıcam yavv...

+La olm alma, çok büyük. Genç adamsın manyak mısın napıcan o 32+ yaş adam arabası.

-Yok abi ben seviyom çok heybetli.

+iyi sen bilirsin....

Aradan zaman geçer. 1.6 aşırı besleme tüy sikletler 2.0 TFSI panzer araçla dalga geçmeye başlamış, hatta zengin gıcığı Sincan'lı gardaşlarımızın 1.9 GTI uçan fare Pug 205 makineleri, yada E30 6 silindir 25 yıllık BMW'leri etrafında kutu kutu pense oynamıştır.

-Ya abi bu araba çok büyük... Satıp sportif bişey alacağım.

Ben genç insanların büyük araç almalarına karşıyım. Karakterdir ayrı mesele, ama genelde hüsranla sonuçlanır. Çok şahit oldum. Aslında aynı şey benim içinde geçerli ama totaliter bir aile reisi :lol: ne isterse onu yapmak durumdaydım. :++: Adam parçalayacağımı biliyor fazla pahalı bişi olmasın, 2. el olmasın sorunla uğraşmayım, çok gezeceğimide biliyor az yaksın, e bencede yani....  Cevap: 1.4 TDI Fabia :lol:

Hani o yüzden büyük araçlara gerek yok çoluk yok çocuk yok :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakancım arkadaş biraz daha mütevazi ama aynı zamanda zevk alabileceği güçlü bir araç istiyor. ankarada çoktur bilirsin azcık güçlü araç aldımı kendisini bir şey zannedenlerden değil arkadaşm :)