škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

flash bellek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ferhatt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar skoda rapid flash belleğimi emaneten işyerimdeki bir arkadaşıma verdim. Onu bozduğunu söyledi ve geri getirmedi kavga ettik. Sizden ricam bana gönderebilecek biri varsa 50 tlye satın alabilirim.Ya da 8 gblik bu flash belleğe karşılık 32 gb sıfır bir flash belllek cihazı almaya hazırım. Basit bir mesele gibi görülebilir ama benim için önemli lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Neden bu kadar önemli olduğunu merak ettim şahsen. Sadece üzerinde Skoda yazdığı için mi?

Altı üstü basit, kullanışsız ve kalitesiz bir bellek sadece. Bendekini iş yerinde bir yere atmıştım. Yarın bakar, bulursam ücretsiz yollarım. Madem bu kadar önemli.

Çevrimdışı ferhatt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;637231
Neden bu kadar önemli olduğunu merak ettim şahsen. Sadece üzerinde Skoda yazdığı için mi?

Altı üstü basit, kullanışsız ve kalitesiz bir bellek sadece. Bendekini iş yerinde bir yere atmıştım. Yarın bakar, bulursam ücretsiz yollarım. Madem bu kadar önemli.

Gerçekten kullanışsız olduğunu biliyorum. Benden ödünç aldı getirmedi kavga ettik konuşmuyoruz muhtemelen kendine ya da bir arkadaşına verdi. Bir bakıma inat oldu işte onu alıp yüzüne vuracağım o kadar yollarsan çok sevinirim.

Çevrimdışı tpnrck

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ferhatt;637229
Arkadaşlar skoda rapid flash belleğimi emaneten işyerimdeki bir arkadaşıma verdim. Onu bozduğunu söyledi ve geri getirmedi kavga ettik. Sizden ricam bana gönderebilecek biri varsa 50 tlye satın alabilirim.Ya da 8 gblik bu flash belleğe karşılık 32 gb sıfır bir flash belllek cihazı almaya hazırım. Basit bir mesele gibi görülebilir ama benim için önemli lütfen yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Daha güzel bir flaş var elimde isterseniz hem sıfır hemde 32gb’lık :)

Çevrimdışı ferhatt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;637231

Hocam rahatsız ediyorum bulabildiniz mi acaba? Teşekkürler

Çevrimdışı ferhatt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tpnrck;637245
Daha güzel bir flaş var elimde isterseniz hem sıfır hemde 32gb’lık :)

Hocam ilginiz için teşekkür ederim ama istediğim bu değil klasik gri olan.İnşallah biri bana bu iyiliği yapar.Linee11@mynet.comdan bana yazmak isteyneler ulaşabilir.Lütfen