škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Würth dizel enjektör temizleyici

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar;
 Aracına bu ürünü uygulayan var mı? Uygulayıpta memnun oldunuz mu? Ben kullanmak istiyorum ama çekiniyorum. Herhangi bir zarar açmasından korkuyorum.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasinsen;637040
Merhaba arkadaşlar;
 Aracına bu ürünü uygulayan var mı? Uygulayıpta memnun oldunuz mu? Ben kullanmak istiyorum ama çekiniyorum. Herhangi bir zarar açmasından korkuyorum.

Benzinli clioda kullandım bir zararını görmedim.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;637041
Benzinli clioda kullandım bir zararını görmedim.

Dizel araçlarda nasıl acaba? Yararını gördünüz mü?

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araçta sorun varmı neden kullanmak istiyorsunuz? Motorda sarsıntılı çalışma vardı onun için kullanmıştım faydasını gördüm 2 hafta ara ile kullandım o esnada sürekli benzinde kullanmıştım. Geçen hafta teyze oğlu dizel 301 de kullandı faydasını gördüğünü söylemişti.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;637044
Araçta sorun varmı neden kullanmak istiyorsunuz? Motorda sarsıntılı çalışma vardı onun için kullanmıştım faydasını gördüm 2 hafta ara ile kullandım o esnada sürekli benzinde kullanmıştım. Geçen hafta teyze oğlu dizel 301 de kullandı faydasını gördüğünü söylemişti.

Araçta azda olsa sarsıntı var ve azda olsa fazla yakmaya başladı. O yüzden kullanmayı düşünüyorum. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok sık kullanmadığınız sürece sıkıntı yok. Solvent içerirler. Düzenli ve az kullanmakta fayda var. Bir kutuyu tamamen bir depoya dökmeyin. Ben her tam depoda 1/3 kullanıyorum. Aracınızın km.sini bilmiyorum ancak yüksek km ise birikmiş tortuların birden çözünerek enjektörleri bozma ihtimalini de göz ardı etmeyin. google.da araştırırsanız olumsuz yorum yapan arkadaşlara da rastlayabilirsiniz.

Bundan daha önemlisi yakıtınızı sürekli bildiğiniz, düzgün olduğuna inandığınız istasyonlardan alınız.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahcekapiliyavuz;637053
Çok sık kullanmadığınız sürece sıkıntı yok. Solvent içerirler. Düzenli ve az kullanmakta fayda var. Bir kutuyu tamamen bir depoya dökmeyin. Ben her tam depoda 1/3 kullanıyorum. Aracınızın km.sini bilmiyorum ancak yüksek km ise birikmiş tortuların birden çözünerek enjektörleri bozma ihtimalini de göz ardı etmeyin. google.da araştırırsanız olumsuz yorum yapan arkadaşlara da rastlayabilirsiniz.

Bundan daha önemlisi yakıtınızı sürekli bildiğiniz, düzgün olduğuna inandığınız istasyonlardan alınız.

Teşekkür ederim. Ben 1 depoya dökmeyi düşünüyordum. Tavsiyenize uyacağım. Kilometrem 50 binde fazlada yükse sayılmaz.