škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektrikli bagaj yapımı

Fabia35 · 40 · 21835

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;648067
[MENTION=9995]ozkan29[/MENTION]. Güle güle kullanın.

Uzun vadeli kullanım izlenimlerinizi paylaşmanızi bekleriz.
Tabiki hocam izlenimlerimi zamanla paylaşırım ama 3 günde alıştım bagaja. Gerçekten pahalı olmasına rağmen güzel bir özellik.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;648068
Arkadaşım hayırlı olsun. Telefonun ayarından mı nedir resimleri göremedim. Tekrar paylaşım yaparsanız sevinirim. Teşekkürler
Teşekkür ederim resimleri tapatalk aracılığı ile yükledim ondan olabilirmi bilmiyorum. Resim ve video yükleme konusunda biraz acemiyim kusura bakmayın. Tapatalk ile telefondan girebilirseniz resimler görünür diye düşünüyorum. Pm den numara bırakırsanız whats upp tan resim ve video gönderebilirim.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;648057
Walla spr olmus. Gule gule kullanin. Octavia nin en  cok ihtiyac duydugu donanim bence
Teşekkür ederim. Evet çok haklısınız.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son olarak biraz ayrıntılı maliyet hesabı yazarmisiniz. ürün montaj. birde bizim octavialarda orta yuşlarda bagaj tusu var bu takıma entegre edilwbilir mi

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;648106
son olarak biraz ayrıntılı maliyet hesabı yazarmisiniz. ürün montaj. birde bizim octavialarda orta yuşlarda bagaj tusu var bu takıma entegre edilwbilir mi
Yusuf bey, ben aradım sordum firmaya fiyatı.
Montaj dahil 4300 TL, montaj hariç 3800 TL.
Kumandanın bagaj tuşu açarken aktif.

https://www.youtube.com/watch?v=w3Yd3H6JsdU

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=w3Yd3H6JsdU[/YOUTUBE]

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam hangi ildeki bayiye sordunuz. Firmanın direk Istanbul merkezini arayın  Satış Müdürü Suat bey var onunla görüşün ürünün satış fiyatı 600 USD montaj için bulunduğunuz ilde bayisi varsa yönlendiriyorlar. Benim bulunduğum ilde bayi olmadığı için tanıdık bir elektrik ustasına 300 TL ye montaj yaptırdım. 600 USD satış fiyatininda TL. ye çevrildiğinde kusuratini almadı Suat bey. Suat beyin numarasını pm den atabilirim.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;648106
Yok hocam düğme büyük olduğu için orta konsola entegre edilmiyor. Ben orjinal ön park sensörünü bahsettiğiniz yere taktirmistim ama bunda maalesef olmuyor. Ama kullandigim kadarıyla yeri gayet iyi hiç rahatsız etmiyor.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;648142
Yok hocam düğme büyük olduğu için orta konsola entegre edilmiyor. Ben orjinal ön park sensörünü bahsettiğiniz yere taktirmistim ama bunda maalesef olmuyor. Ama kullandigim kadarıyla yeri gayet iyi hiç rahatsız etmiyor.
Özkan Bey;
Aşağıdaki fotografta kırmızı alan ile işaretli olan siyah parçalar nedir? Sanırım bunlar ilave yapıldı. Bu bölgeden 2-3 foto paylaşabilir misiniz? Bu parçaları takmak için delme v.s. işlem yapıldı mı bagajın saç kısımlarına?

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;648198
Özkan Bey;
Aşağıdaki fotografta kırmızı alan ile işaretli olan siyah parçalar nedir? Sanırım bunlar ilave yapıldı. Bu bölgeden 2-3 foto paylaşabilir misiniz? Bu parçaları takmak için delme v.s. işlem yapıldı mı bagajın saç kısımlarına?

Şu an evdeyim yarın çekip paylaşırım. O parça siyah renk demir parça sağda ve solda 2 adet var. Sanırım pistonu dengede tutmak için yapılmış. Yarın resim paylaşırım. Saygılar..

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Levent bey işe giderken bu kadar çekebildim dediğim gibi pistonun ani ağırlığına karşı dengeyi sağlayan 2 adet sağ ve solda bulunan demir parçası.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;648142
Özkan Bey Merhabalar; Bagaj açma/kapama sistemi ile ilgili uzun kullanım görüşleriniz nedir? Güncel bilgi paylaşmanızı rica ederiz.
Sorunsuz çalışıyor mu? Bagajı tam kapatıyor mu? Sistemle ilgili zaman içinde kafanıza takılan bir durum var mı? Teşekkürler

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;652066
Özkan Bey Merhabalar; Bagaj açma/kapama sistemi ile ilgili uzun kullanım görüşleriniz nedir? Güncel bilgi paylaşmanızı rica ederiz.
Sorunsuz çalışıyor mu? Bagajı tam kapatıyor mu? Sistemle ilgili zaman içinde kafanıza takılan bir durum var mı? Teşekkürler
Levent bey merhabalar. Elektrikli bagajı kullanmaya halen devam ediyorum, yalnız yaklaşık 2 ay önce bagaj pistonunun birinin segman kırdı ve firma garanti kapsamında her iki pistonu birden değişim yaptı. Segman kırma sebebi ise bagaj kapağının ağır olduğundan kapak gonyesinde hafif bir eğilme olmuş ondan kaynaklandığı söylendi. Içerden, kumandadan ve bagajdan açmada herhangi bir sorun yaşamadım. Son olarak uzun süre kullandığım için söylüyorum bu kadar para bagaja baglanirmi size kalmış. Saygılar..

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;652068
Levent bey merhabalar. Elektrikli bagajı kullanmaya halen devam ediyorum, yalnız yaklaşık 2 ay önce bagaj pistonunun birinin segman kırdı ve firma garanti kapsamında her iki pistonu birden değişim yaptı. Segman kırma sebebi ise bagaj kapağının ağır olduğundan kapak gonyesinde hafif bir eğilme olmuş ondan kaynaklandığı söylendi. Içerden, kumandadan ve bagajdan açmada herhangi bir sorun yaşamadım. Son olarak uzun süre kullandığım için söylüyorum bu kadar para bagaja baglanirmi size kalmış. Saygılar..

Güzel olmuş ama işte kaç defa açıp kapatmaya dayanıklı. Superb deki pistonlar mesala baya kalın bu biraz ince göründü bana . Siz bagajı ne kadar sıklıkla kullandınız ?.
Çok uzun süre test etmek gerekli diye düşünüyorum. bizim kapaklar gerçekten ağır hele kış yerlerde üzerine birazda kar yağarsa. Fiyat bence pahalı imiş bence. sanırım montaj dahil 4500 tl?

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;648199
Şu an evdeyim yarın çekip paylaşırım. O parça siyah renk demir parça sağda ve solda 2 adet var. Sanırım pistonu dengede tutmak için yapılmış. Yarın resim paylaşırım. Saygılar..

Bence dengeden ziyade gücü tek bir noktadan değilde dağıtarak vermek için o siyah parça konulmuştur.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ceycey34;652086
Güzel olmuş ama işte kaç defa açıp kapatmaya dayanıklı. Superb deki pistonlar mesala baya kalın bu biraz ince göründü bana . Siz bagajı ne kadar sıklıkla kullandınız ?.

Çok uzun süre test etmek gerekli diye düşünüyorum. bizim kapaklar gerçekten ağır hele kış yerlerde üzerine birazda kar yağarsa. Fiyat bence pahalı imiş bence. sanırım montaj dahil 4500 tl?
Haklısınız uzun vadede benimde çekincelerim var yazdığınız fiyatın hemen hemen yarisina mâl oldu bana