škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektrikli bagaj yapımı

Fabia35 · 40 · 21892

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar elektrikli bagaj yaptıran yada bilgisi olan varmı

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elektrikli BAGAJ KAPAĞI açma ve kapatma dan mı bahsediyor sunız?

Çevrimdışı Fabia35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet youtube de gördüm 2500 civarı bi fiyat verdiler

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia35;636904
Evet youtube de gördüm 2500 civarı bi fiyat verdiler

Link paylaşır mısınız. Fiyat uçuk.
 facebook ta Autotrunk isimli firmanın  tanıtımını bugün gördüm, Octavia ya takmışlar.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaptığım görev nedeniyle iş yerine giriş çıkışta sürekli bagaj kontrolü yapıldığı için 2 kez bagaj amortisörü değiştirdim. Serviste en son çifti 480 TL fiyat alınca ve araca 5-6 yıl daha binmeyi düşündüğüm için elektrikli bagaj araştırmasına yönelmiştim. Ilgili firmadan sipariş verdim kargom bugün geldi. Batman da yetkili servis olmadığı için tanıdığım bir oto elektrikcisine montajını bir kaç güne yaptiricam sonucunu burdan paylaşırım. Merak edenler için ürün Tr de tek firmada olduğu için biraz pahalı 600 USD satışı var ben montajı kendim yaptıracağım için biraz daha aşağı aldım. Jeep tarzı yada e segment otomobillerde hemen hemen aynı fiyat ancak Octavia için talep olunca özel üretim yapıldığı söylendi. Fiyat fazla ancak belirttiğim gibi mecbur kaldım

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;647900
Yaptığım görev nedeniyle iş yerine giriş çıkışta sürekli bagaj kontrolü yapıldığı için 2 kez bagaj amortisörü değiştirdim. Serviste en son çifti 480 TL fiyat alınca ve araca 5-6 yıl daha binmeyi düşündüğüm için elektrikli bagaj araştırmasına yönelmiştim. Ilgili firmadan sipariş verdim kargom bugün geldi. Batman da yetkili servis olmadığı için tanıdığım bir oto elektrikcisine montajını bir kaç güne yaptiricam sonucunu burdan paylaşırım. Merak edenler için ürün Tr de tek firmada olduğu için biraz pahalı 600 USD satışı var ben montajı kendim yaptıracağım için biraz daha aşağı aldım. Jeep tarzı yada e segment otomobillerde hemen hemen aynı fiyat ancak Octavia için talep olunca özel üretim yapıldığı söylendi. Fiyat fazla ancak belirttiğim gibi mecbur kaldım
Bilgiler için teşekkür ederim.
Montaj foto/videosunu ve çalışan halinin videosunu paylaşırsanız sevinirim. Uzun süredir beklediğim bir gelişmeydi.
« Son Düzenleme: 11 Mart 2019, 16:00:57 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşım ilgili video/fotoğraf bekliyoruz.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün elektrikçi arkadaşım bagaj montajını bitirdi. Is yoğunluğum nedeniyle montaj sırasında başında duramadım. Ustanın çektiği bir kaç fotoğrafı paylaşıyorum. Videoda çekmiştik ama mp4 uzantılı olduğu için yükleme yapamadım. Avı formatına cevirebilirsem paylaşıcam. Son olarak elektrikle açılıp kapanma araca ayrı bir hava, banada kolaylık kattı. Sadece bagajı son kademeye kadar açılmasını hafızaya alamadık eski halin bir karış altında tam açıyor. Ilgili firma son kademe piston zarar görmemesi için pay vardır dedi. Yarın tekrar bakıcam inşallah..

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapanırken engel görürse kapanma duruyor mu, sıkışma engelleme için?
Kutunun içinden montaj talimatı çıkıyor mu?
Açılma anında elle durdurma olabiliyor mu? Bazen garajin tavanı alçak oluyor.
Paylaşım için teşekkürler. Çok yararlı paylaşım. Uzun süredir bekledigim gelişme.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2019, 21:04:35 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;648024
Bagaj kapanırken engel görürse kapanma duruyor mu, sıkışma engelleme için?
Kutunun içinden montaj talimatı çıkıyor mu?
Açılma anında elle durdurma olabiliyor mu? Bazen garajin tavanı alçak oluyor.
Paylaşım için teşekkürler. Çok yararlı paylaşım. Uzun süredir bekledigim gelişme.

Rica ederim hocam.
Arabayı montajdan akşam aldım direk eve geldim. Ilk izlenimi şöyle paylaşayım.
-Engel görürse kapanma olduğunu soylemediler ancak siz yüksekliği hafızaya alıp istediğiniz yüksekliğe kadar açılmasını sağlayabiliyorsunuz.
-Kapanma anında kolumu araya koydum kapanmayı durdurarak tekrar geri açıldı.
-Kutudan montaj talimatı çıkmıyor ancak ıyi bir elektrikçi 2-3 saate kurulum sağlayabilir. Çikan Türkçe talimatı ekte paylaşıyorum.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Walla spr olmus. Gule gule kullanin. Octavia nin en  cok ihtiyac duydugu donanim bence

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayrlı olsun hakikaten güzel bir özellik kazandırmışsınız arabanıza güle güle kullanınız.
Nereden nası temin edilebilir mümkün ise link ile paylaşırmısınız lütfen.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9995]ozkan29[/MENTION]. Güle güle kullanın.
Uzun vadeli kullanım izlenimlerinizi paylaşmanızi bekleriz.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım hayırlı olsun. Telefonun ayarından mı nedir resimleri göremedim. Tekrar paylaşım yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;648064
Hayrlı olsun hakikaten güzel bir özellik kazandırmışsınız arabanıza güle güle kullanınız.
Nereden nası temin edilebilir mümkün ise link ile paylaşırmısınız lütfen.
Teşekkür ederim forumda reklam olmazsa eğer googleda autotrunk diye aratabilirsiniz.