škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 Octavia Kararan iç dikiz aynası sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustafaismet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar ,

Aracım 2015 model elegans.Kararan iç ayna arkasına birkaç kez tıklayınca kararmaya başlıyor.Aslında arkadan gelen ışıkta yan aynalar simsiyah olurken iç ayna kararmıyor gibi oıluyor.birkaç kez hafif tıkaldığımda kararmaya başlıyor.

Arızalımıdır sizce ?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka camda film var mı?
Arkasına tıklıyorum diyorsunuz? Ayna tarafına mı, arka gövde tarafına mı tıklıyor sunuz?

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yan aynalar ve orta aynanın sensörü 2013 2014 2015 lerde aynada 2015 ortası ve sonrası için camda bildiğim kadarıyla ve hepsi aynı anda çalısır. Yan ayna çalışıp orta çalışmıyorsa aynada fiziksel sorun vardır. Garanti devam ediyorsa servise yoksa özel asrvise yada oto elektrikçiye

Çevrimdışı mustafaismet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arka tarafına hafif vurunca kararma başlıyor.Sensörü dikiz aynasının çerçevesinde ve araçta film yok

Çevrimdışı tunal06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 2016 octavia style. Aracı sıfır aldım. Satıcı arkadaş dış dikiz aynalarının da karardığını söylemişti ama ben pek inanmamıştım. Dış dikiz aynaları da kararıyor mu? Bilen var mı?

Çevrimdışı freemaniac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tunal06;641016
Aracım 2016 octavia style. Aracı sıfır aldım. Satıcı arkadaş dış dikiz aynalarının da karardığını söylemişti ama ben pek inanmamıştım. Dış dikiz aynaları da kararıyor mu? Bilen var mı?

Evet kararıyor