škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Adaptif hız sabitleyici

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mkarasu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankara'da oturuyorum arkadaşım araba sürerken öndeki arabaya nerdeyse değecek kadar yaklasiyor  naptın lan vurucan arabaya bu kadar yakinlasilirmi dedim  ,abi İstanbul alışkanlığı dedi mesafe bırakınca araya giriveriyorlar:))

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mkarasu;643623
Ankara'da oturuyorum arkadaşım araba sürerken öndeki arabaya nerdeyse değecek kadar yaklasiyor  naptın lan vurucan arabaya bu kadar yakinlasilirmi dedim  ,abi İstanbul alışkanlığı dedi mesafe bırakınca araya giriveriyorlar:))

sorma ya istanbulluların kaderi bu hemen darlar kıç kıça gidiyoruz herşeyimiz öyle oldu

Çevrimdışı erenyildz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Adil kandaz;639977
ben prestij aracım taktırcam İstanbula apo usta 5 milyar fiyat çıkardı  orjinaliyle birebirolacak  dedi

Uyguladınız mı aracınıza?

Çevrimdışı tgg78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün Ender le görüştüm, Adaptive  Cruise için öyle çok ciddi bir değişikliğe gerek yokmuş. Zaten önde radar sistemi hazır olduğu için, kumanda koluyla birlikte aracın tüm yazılımının yenilenmesi yeterliymiş. Bu işlem için 2900 TL istiyorlar. Ayrıca otomatik park  için 2000TL, Şerit Takip Sistemi için 5000 ve kör nokta için 4500 TL fiyat aldım. ACC ve Otomatik park sistemi yaptırmayı çok istiyorum. Sadece Bursadan İstanbula git gel işi biraz zor geliyo. Sanırım en kısa zamanda yaptırırım.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2019, 15:52:30 Gönderen: tgg78 »

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dostum bu parayı vereceğine aracını sat bu özellikli olan aracı satın al daha makul :D