škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Korna Çalışmıyor.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SelimSoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu sabah vatandaşın biri geri geri gelirken sol tampona çarptı. Şimdi korna çalışmıyor.  Resimdeki siyah parça düştü. Çizik oluştu. Telefonları aldık. Akşam tutanak tutacağız. Tam da arabayı elden çıkaracağım zamana denk geldi.
Sizden birkaç ricam olacak. Öncelikle tutanak tutturursak tramere işlenir mi? Eğer elden ödeme alısam tampondaki çizik, korna çok masraf çıkarır mı?  Yardımcı olursanız sevinirim. Fabia'nın garantisi devam ediyor.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tutanak sonrasi iki taraftan biri sigortaya muracat edip hasarini yaptirirsa tramere islenir, ancak elden odeme alupp kendiniz yaptirirsaniz bisey islenmez. Bu arada aracin yarisi pert olmus ama kendi yaptirmis ve tramer kaydi temiz seklinde beyanli araclarda uredi dikkatli olyn.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siyah parçayı az ileri doğru ittirirseniz oturuyor zaten, tampona da rutüş yaptırın fotosuda dursun satarken gösterirsiniz.

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Çevrimdışı SelimSoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Siyah parça yerine oturdu. Tamponda çatlak umarım rötuş  ile düzelir inşallah komple tamponu değiştirmeye gerek kalmaz. Alıcıya  resimleri gösteririm önceki hali bu diye. Kornada pahalı değildir  inşallah.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kornanin fisi cikmistir , kablosu kopmustur veya sigortasi atmistir. Basit is.

Çevrimdışı caner_od

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
üstadım geçmiş olsunla birlikte korna olmasın ya. fabia'mı yeni aldım. 2 hafta oldu daha :) arkadaş sana neden düzgün bir korna takmazlar? o ses nedir? kibariye gibi datlıyo :D

Çevrimdışı fatihmercan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. inşallah tampon değişmez demişsiniz.  şaka mı anlamadım :)

işlem yapmaya bile gerek yok. pasta cila ve rütuş ile halledilir. korna için bence de temassızlık olmuştur. servise gitmeden elektrikçi bile halleder.

zaten istanbul'da çizik tamponsuz araba görmek neredeyse imkansız. benim tamponda da üç beş vuruk var. muhtemelen park yerinden çıkarken çarpmışlar. sağlık olsun. Allah beterinden korusun

Çevrimdışı SelimSoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Bugün fark ettim. Kapı açılıp kapanırken sanki br yere takılıyormuş gibi ses geliyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Korna değişimi gerekecek ise mutlaka octavia kornası taktırın.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;635543
Korna değişimi gerekecek ise mutlaka octavia kornası taktırın.

Kesinlikle. Keşke benim korna da bozulsa. Rapid ile selam versen küfür sanarlar öyle bir korna. Octavia kullandım öyle kibar ve güzel tonu var ki. Kornaya basası geliyor insanın.

Çevrimdışı SelimSoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar servis tamponu boyadı. Kornanın da fişi çıkmış sadece.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SelimSoy;635792
Arkadaşlar servis tamponu boyadı. Kornanın da fişi çıkmış sadece.

Bence tampon boyanması gereksiz olmuş, ufacık bir rotuş ile halledilebilecek birşey için nasıl kıydılar tampona da boyadılar keşke açeydiniz kollarınızı da boyamayın deseydiniz:(