škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedi ekranda Youtube ve Video izlemek

smtcglr · 193 · 94023

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Car stream in çalışmama sebebi google play hizmetlerinin programı kısıtlaması olabilir. ilk mesajta yazmıştım programnı  adını değiştirip deneyin.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;635459
Car stream in çalışmama sebebi google play hizmetlerinin programı kısıtlaması olabilir. ilk mesajta yazmıştım programnı  adını değiştirip deneyin.

Hocam Android Auto 2.9 ve Carstream 1.8 yüklüyken app cloner ile Carstream'in adını Carvideo olarak değiştirmiştim. O şekilde youtube açılıyordu. Sonra kendi kendine Carstream açılmamaya başladı. Ne yaptıysam düzeltemedim ve hala sorunu çözemiyorum

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16717]hamemo[/MENTION] , [MENTION=15991]bsarmaz[/MENTION] ,

Google play hizmetlerini otomatik olarak güncellediyse telefonunuz o sebeple çalışmıyor olabilir. Benim daha önce o sebepten çalışmadığı olmuştu. Telefonunuzun ayarlarından uygulamalar menüsüne girin, Tüm uygulamalar seçeneğini işaretleyin. Aşağıya gelen uygulama listesinden Google Play Hizmetleri ni seçin sağ üst köşedeki üç noktaya basın, güncelleştirmeleri kaldır seçeneğini işaretleyin. Ben bu şekilde geri çalışmasını sağladım Android Auto 2.9 + Carstream 1.8.3 kombinasyonu ile. Umarım sizde de işe yarar.

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;635531

Google play hizmetlerini otomatik olarak güncellediyse telefonunuz o sebeple çalışmıyor olabilir. Benim daha önce o sebepten çalışmadığı olmuştu. Telefonunuzun ayarlarından uygulamalar menüsüne girin, Tüm uygulamalar seçeneğini işaretleyin. Aşağıya gelen uygulama listesinden Google Play Hizmetleri ni seçin sağ üst köşedeki üç noktaya basın, güncelleştirmeleri kaldır seçeneğini işaretleyin. Ben bu şekilde geri çalışmasını sağladım Android Auto 2.9 + Carstream 1.8.3 kombinasyonu ile. Umarım sizde de işe yarar.

Çok teşekkür ederim, şu an şehirdışındayım dönünce deneyeceğim.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;635531

Hocam ilginize teşekkürler. Benim telefon Samsung Galaxy J2. Google Play hizmetlerinin güncelleştirmellerinin kaldırılmasını seçemiyorum. Onun yerine google playi ilk sürümüne dondürdüm, yine olmadı.

Siz güncelleştirmelleri kaldırdıktan sonra AA 2.9 ile CS 1.8.3'ü silip tekrar yüklediniz mi?

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vay arkadaş neymiş bu video. Yıl olmuş 2018 hala millet korsan programlarla, güncellemeleri kapatarak vs. altı üstü 2-3 dk lık video izleyemiyor. Ne işe yarıyor o dünya kadar farkını  vererek aldığımız koca dev ekranlar acaba çok merak ediyorum.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16717]hamemo[/MENTION]

Silip tekrar yüklemedim ama denemenizde fayda var. Siz carstream in adını değiştirdiniz mi? Sanırım google yasaklı uygulamalar listesine ekledi carstream ı.

Sent from my Venus V5 device using Tapatalk.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;635580
Vay arkadaş neymiş bu video. Yıl olmuş 2018 hala millet korsan programlarla, güncellemeleri kapatarak vs. altı üstü 2-3 dk lık video izleyemiyor. Ne işe yarıyor o dünya kadar farkını  vererek aldığımız koca dev ekranlar acaba çok merak ediyorum.
Yorumunuza sonuna kadar katılıyorum, Google ın bu politikasını da anlamış değilim, android auto yu neden her ülkede yasal olarak yayınlamıyor.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;635586

Silip tekrar yüklemedim ama denemenizde fayda var. Siz carstream in adını değiştirdiniz mi? Sanırım google yasaklı uygulamalar listesine ekledi carstream ı.

Evet adını değiştirmiştim, zaten durup dururken çalışmamaya başladı. Sonra bir daha çalıştıramadım.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Mehmet Bey, başka aklıma gelen bir şey yok şuan. Ancak başka bir yöntem aklıma gelir ve/veya okursam paylaşırım.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
An itibariyle bende de cort :) Çalışmıyor Carstream. Apk nın adını nasıl değiştirdiğinizi bulamadım ben ilk sayfada. Tekrar paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;636059
An itibariyle bende de cort :) Çalışmıyor Carstream. Apk nın adını nasıl değiştirdiğinizi bulamadım ben ilk sayfada. Tekrar paylaşırsanız sevinirim.

https://www.youtube.com/watch?v=bXo4OXGgmh4

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;636075
Teşekkür ederimm

Rica ederim :ok:

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;636055

Mehmet Bey, başka aklıma gelen bir şey yok şuan. Ancak başka bir yöntem aklıma gelir ve/veya okursam paylaşırım.

Hocam dün sonunda sıkıntıyı çözdüm. Telefonum Google Play Hizmetlerini otomatik 12.5.20 sürümüne yükseltmiş ve akabinde Carstream çalışmamaya başlamıştı. Google Play Hizmetlerinde güncellemeleri kaldır kısmı da aktif değildi. Bende devre dışı bırak tuşuna bastım. Google Play Hizmetleri versiyon 9'a döndü ve apkmirror üzerinden versiyon 12.2.21'i yükledim. Akabinde Carstream çalışmaya başladı.