škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedi ekranda Youtube ve Video izlemek

smtcglr · 193 · 93455

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
acaba 2015 modelde de oluyor mu , 2015 de carplay yok diye biliyorum aktif etmek mümkün mü ?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı caner_od

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

İlk post :)

İOS'cu arkadaşları bilgilendirmek yardımcı olmak için üye oldum.

Öncelikle apple carplay kullanabilmeniz için ios 11 kullanmanız gerekli.

2. olarak ios 11 in her sürümüne jb yok ( jailbreak 'i jb olarak kısaltıyorum).

Forumda link paylaşmak yasak olabileceği için kuralları bilmediğimden, pangu8 şeklinde google amcada çıkarsa jb ile ilgili sayfaya erişebilirsiniz.

Öncelikle jb olan sürümleri ileteyim :

iOS 11.3 JailbreakJailbreak
iOS 11.2.6 & iOS 11.2.5Jailbreak  
iOS 11.2 - iOS 11.2.2Jailbreak
iOS 11.1 - iOS 11.1.2Jailbreak
iOS 11 - iOS 11.0.3

bu sürümler telefonunuzda yüklü ise jb yapabilirsiniz.

jb yapmak kimine göre kolay kimine göre zor olacaktır. jb yapımı ile ilgili olarak ing. 'si olan arkadaşlar pangu'daki içerikleri okuyarak işlemleri tamamlayabilirler.

ing.'si yeterli gelmeyen arkadaşlar, jb işlemini kendimde de yaptıktan sonra
sizinle paylaşıyor olacağım. Açıkcası heycanımı paylaşmak ve İOS tarafında da bunun yapılabilir olduğunu söylemek için direk mesaja giriştim :)

jb yapma girişiminde bulunacak arkadaşlara tavsiyem semi tethetered jb yapmanız olur.

Son olarak mesajlar içerisinde jb hakkında olumsuz görüş gördüm sanırım emin değilim. :) tekrar bakmaya üşendim. kısaca açıklayayım;

JB dediğimiz olay apple'ın el altından paylaştığı işletim sistemindeki açıkların hacker'lar tarafından kullanılması ve illegal olan yazılımların vs telefona&tablete yüklenebilmesidir.

Risk var mıdır?

EVET vardır. İçerikleri bilinmeyen kaynaklardan yüklerseniz risk vardır.
Ancak jb geliştiricilerinin kendi kaynaklarından içerikleri yüklemekte sakınca yoktur. Tabi bunlarla birlikte en önemli farklılık jb yaptığınızda cihazınızın şarj tüketiminde artış olacağıdır. ancak aracınızın hemen altındaki usb bunu hızlıca telafi eder diye düşünüyorum :)

Son olarak Tekrar görüşünceye dek sinyal kollarını kullanın trafik kurallarına uyun hayatta kalın hoş sohbet yapalım :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ios konusunda yeterli aydınlatma oldu sanırım.

teşekkürler caner caner_od

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana illa android aldıracaksınız :) Paylaşım için teşekkürler hocam. Note 8 alasım vardı iyice arttı :) Yalnız siteden midir bilmiyorum fotolar yüklenmiyor.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;634770
Bana illa android aldıracaksınız :) Paylaşım için teşekkürler hocam. Note 8 alasım vardı iyice arttı :) Yalnız siteden midir bilmiyorum fotolar yüklenmiyor.

Ben note8 kullaniyorum sorunsuz calisiyor.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16863]caner_od[/MENTION] hocam Pangu8 Anzhuang yüklemeye çalışıyorum ama bağışa izin vermiyor mu bu meret? Install a basmaya çalışıyorum ama hiç bir şey olmuyor.

Çevrimdışı nrclskn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tam ben konu açayım halletmişken bilgilendireyim dedim bir baktım konuşu açmışlar :)
bu arada sakın android auto 3 ve üzeri sürümü yüklemeyin uygulama listesinde car stream i göremezsiniz ancak dinleme modunda açılır ve işlevsiz olarak karşınıza çıkar ayrıca telefonun ekranını araçta görmek için aa mirror uygulamasını kullanabilirsiniz

Çevrimdışı caner_od

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16669]ckeskin[/MENTION] kardeşim selam, Anzhuang jb metoduzjailbreak olarak geçiyor. bu jb versiyonunu telefonuma uyguladım fakat cydia demo olarak yüklendiği için düzgün çalışmadı. sonrasında da restore ettiğim için 11.3 beta 6 yükledim. şu anda jb yapamıyorum :) aynı şeyi tecrübe etme derim. :) cydia'yı sorunsuz kuran bir jb türü olduğunda bilgi paylaşıyor olacağım.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nrclskn;634815
tam ben konu açayım halletmişken bilgilendireyim dedim bir baktım konuşu açmışlar :)
bu arada sakın android auto 3 ve üzeri sürümü yüklemeyin uygulama listesinde car stream i göremezsiniz ancak dinleme modunda açılır ve işlevsiz olarak karşınıza çıkar ayrıca telefonun ekranını araçta görmek için aa mirror uygulamasını kullanabilirsiniz

Rica etsem aa mirror uygulamasının apk sını paylaşır mısınız?

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;634851
Rica etsem aa mirror uygulamasının apk sını paylaşır mısınız?

Hocam bu sorunuzu ben cevaplayayım.

https://www.youtube.com/watch?v=DFYizmdQ6oc

Yukarıdaki linkte hem apk'lar hem de aa mirrorlink'in nasıl yapılacağının tarifi verilmiş.

Çevrimdışı caner_od

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada iOS için CarOS adında bir uygulama var. App store'dan indirilebiliyor. 7 günlük deneme sürümü var. erişim taleplerine izin verdiğinizde, applecarplay gibi 2. bir ekran açıp buradan kullanmanızı sağlıyor. Farklı olarak gördüğüm, telefonun kamerasını kullanabiliyor ve kayıt yapabiliyor olması. bununla birlikte bir de mesajı yazabiliyorsunuz.

son olarak bu uygulama senelik ya da aylık abonelik sistemiyle çalışıyor. Denemek bedava :) bilginize

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Samet kardeşim emeğine sağlık..tekrardan teşekkür ederim..Arabalara ayrı bir hava kattın..:gut:Bunun şerefine müsait olduğunda yemek ismarlim sana:D

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ARP55;634966
Samet kardeşim emeğine sağlık..tekrardan teşekkür ederim..Arabalara ayrı bir hava kattın..:gut:Bunun şerefine müsait olduğunda yemek ismarlim sana:D

Ayıpsın bro ne zaman istersen :D

Çevrimdışı erdener6

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konu açılmışken buraya yazayım. Android Auto' yu bir türlü kullanamadım. İlk denediğimde park halinde olduğum gibi bir uyarı veriyordu uygulama tam hatırlamıyorum. Şimdi de resimdeki hatayı veriyor. Karşılaşan, çözümünü bilen var mı acaba?

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi