škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedi ekranda Youtube ve Video izlemek

smtcglr · 193 · 93824

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;634645
[MENTION=13585]firat1337[/MENTION]  Fırat abi duyduğum okuduğum kadarıyla belli bir süre sonra güncelleme yüzünden engelliyor. Ben böyle bişeyle karşılaşmamak adına programın adını değiştirip kurdum. Yani kesin engeller diyemiyorum çünkü başıma gelmedi öyle bi durum.

Güncellemeleri kapattım Play Store'da. Umarım sorun çıkmaz. Teşekkür ederim tekrar.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Android'in, daha doğrusu Samsung'un en büyük eksikliğiydi bu telefon-araç uyumsuzluğu. Sonunda bu sorunu birinin çözmüş olması güzel oldu. Sabahları işe gelirken kanalların canlı yayınlarından haberleri izliyoruz artık.

Bir de araca takılı usb veya sd karttan video(film, klip vs.) izlemenin yolunu da bulurlarsa tadından yenmez.

Samet hocama da tekrar teşekkür edelim bu vesileyle.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2018, 13:50:08 Gönderen: Erdem T. »

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;634649
Android'in, daha doğrusu Samsung'un en büyük eksikliğiydi bu telefon-araç uyumsuzluğu. Sonunda bu işi çözmüş olmaları güzel oldu. Sabahları işe gelirken kanalların canlı yayınlarından haberleri izliyoruz artık.

Bir de araca takılı usb veya sd karttan video(film, klip vs.) izlemenin yolunu da bulurlarsa tadından yenmez.

Samet hocama da tekrar teşekkür edelim bu vesileyle.

Erdem, telefondaki videoları filmleri izleyebiliyorsun aynı program ile ama aracın sd kartından denemedim işin açıkcası. bakarım öğle arasında :)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;634650
Erdem, telefondaki videoları filmleri izleyebiliyorsun aynı program ile ama aracın sd kartından denemedim işin açıkcası. bakarım öğle arasında :)

Evet, telefondakiler izlenebiliyor; ama telefonu da videoyla doldurmayalım şimdi :) Hadi sevabına bul şunun da bir yolunu :)))

Çevrimdışı Winterzhi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;634664
Evet, telefondakiler izlenebiliyor; ama telefonu da videoyla doldurmayalım şimdi :) Hadi sevabına bul şunun da bir yolunu :)))

Ben bağladığımda internal ve external storage olarak tüm videoları çıkardı karşıma. Bilginize.:ok:

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Winterzhi;634673
Ben bağladığımda internal ve external storage olarak tüm videoları çıkardı karşıma. Bilginize.:ok:

Telefon kendi hafızası ve sd karttakileri çıkartıyor fakat keşfetmek istediğimiz arabaya takılan sd karttan video oynatmayı bulmak :)

Demin biraz kurcaladım bulamadım ama yapamadım şöyle bi teorim var belki usb çoklayıcı ile olabilir :D denemek lazım

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;634643
[MENTION=16489]Ac1dBuRN[/MENTION]  Özhan bey merhaba, Öncelikle Android auto çalışıyor mu?

Çalışıyorsa program açıkken en sağda ki (yüklediğim fotoların sonuncusu) tuşa bastığınızda CarStream uygulamasını görebiliyor musunuz ?

Bildiğim kadarıyla google play hizmetleri belli bir süre sonra güncellemeden dolayı sanırım CarStream uygulamasını kısıtlıyor, bunu da app cloner isimli programla CarStream uygulamasının adını değiştirerek çözmüşler. Bende mesala öyle yükledim. benim telefonumda programın ismi CarStream değilde Carvideoo..
Size tavsiyem yüklü programların hepsini silin android auto ve carstream. DAha sonra verdiğim linklerden andorid autoyu yükleyin, daha sonra appcloner ile carstream in adını değiştirip öyle yükleyin.

Birde "Click last icon in bottom bar & start playing from..." diye bi uyaru almadım ben hiç. sadece carstream çalışırken bütün sorumluluklar size aittir diyor o kadar.

Samet bey merhaba,

Android Auto çalışıyor, carplay i de uygulamalar arasından görüp seçebiliyorum. Ancak carplay uygulamasında (Android Auto bağlamadan önce) youtube açmış olmama rağmen ekranda "Click last icon in bottom bar & start playing from..." yazısı oluyor. (yazının altında play, next, previous simgeleri oluyor ancak bunlara basınca da apk hiç tepki vermiyor)

Bahsettiğim yazıyı sizin ilk eklediğiniz resim olan aşağıdaki resimde de gördüğüm için aynı durumdan nasıl kurtuluğunuzu sormak istedim.

Söylediklerinizden tek denemediğim apk ismini değiştirmek kaldı. Onu da bugün deneyip bilgi paylaşırım.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Carstream in adını değiştrip kurun bide bakalım öyle düzelecek mi.

Çevrimdışı Trabzonlee

• Hür Amiral
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yanı şimdi araba da video izlemek için Samsung telefonumuz mu olması lazım yada android   :confused: :dede:

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trabzonlee;634683
Yanı şimdi araba da video izlemek için Samsung telefonumuz mu olması lazım yada android   :confused: :dede:

Jailbreak olmadan arabada video izlemek istiyorsaniz Android yazilim yuklu bir telefona sahip olmaniz gerekiyor. Iphone kullanıyorsanız arabada video izlemek için telefona Jailbreak yapmanız gerekiyor.

Çevrimdışı bhathu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Oncelikle aracinda android auto destegi olmasi sart anladgm kadaryla. 2015 style paket rapid aracim var ve yazilimda android auto yok galiba.bu yontem octavialar yada superb icin mi gecerli degilmi hocam?

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Samsung olması şart değil bende Xiaomi Redmi note 4 var çalışıyor eşimde Huawei P9lite var onla da çalışıyor hemen hemen çoğu andorid le çalışır diye tahmin ediyorum

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bhathu;634685
Oncelikle aracinda android auto destegi olmasi sart anladgm kadaryla. 2015 style paket rapid aracim var ve yazilimda android auto yok galiba.bu yontem octavialar yada superb icin mi gecerli degilmi hocam?

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraderde 2016 superb var denk gelirsek dener yazarım buraya. :ok:

Çevrimdışı Trabzonlee

• Hür Amiral
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;634684
Jailbreak olmadan arabada video izlemek istiyorsaniz Android yazilim yuklu bir telefona sahip olmaniz gerekiyor. Iphone kullanıyorsanız arabada video izlemek için telefona Jailbreak yapmanız gerekiyor.

Kral jailbreak yapıncada telefonu çöpe atıyorsun bir nevi neyse android alana kadar izlemeyiz video napalim :dede: