škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kodiaq garanti prosedürü hakkında..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı afacancem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ambiante paket Kodiaq kullanıcısıyım.
En aradığım özellik led farlar.. Sabredemediğimden led farlı üst paket siparişi veremedim ve ambiante ile yetinmek durumundayım.
Sorum şudur: servisten oem far alsam, aracıma uygulaması serviste yapılsa, led farlar çalışır mı? (otomatik seviye ayarı vs ihtiyacı var mı bilmiyorum)
Soru 2: Bu farları çıkma olarak çiftini 3.000 TL gibi bulabilirim, alıp kendim taksam garantiye etkisi ne olur?

Soru 3: Ek özellik açtırmak vs gibi işlere de meraklıyım, bu işlemler garantiye etki eder mi?
Şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı Erkki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Servisten yada dışarıdan da temin etseniz maalesef LED'siz araca sonradan LED uymuyor. uydurulabilmesi için o kadar çok süreci var ki hem maddi hem de manevi olarak yıpratır. ayrıca sonuç alamama ihtimaliniz yüksek. isterseniz hem bu forumda hem de diğer forumlarda başka araçlarda uygulamalarının nasıl olduğunu ne nasıl sonuçlar alındığını araştırabilirsiniz Örn: Seat Leon, Octavia, Superb, Golf vb...

Ek/gizli özellik açtırmanın garantiye etkisi yok zira araçta kapalı olarak gelmiş özellikleri sadece açtırıyorsunuz hepsi bu.
 bu işleri yapan bir çok yer var.

syg

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bixenon taktırmıştım Jettaya. Birebir sizin sorunuzla alakalı değil fakat o kadar uyumsuzluk yaşadım ki keşke yaptırmasaydım dedim. İciniz rahat etsin istiyorsanız yurtdışına direkt sorun. Olma ihtimali varsa adamlar söyler zaten. Bana olmaz dediler inanmadım, yaptırdım. Kodunu bulamadim, gündüz farını ayarlayamadım, bugu sorunu yaşadım vs. vs.
Ek özellik actırmanın garantiyi bozduğuna şahit olmadım hiç ama servis uyardı diyenleri okumuştum. Şahsi fikrim garantiyi bozmaz.  

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi