škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2018 Göründü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;631865
https://www.log.com.tr/ilk-resmi-gorseli-paylasilan-2018-skoda-fabianin-detaylari-sekillenmeye-basladi/galeri/1/

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Makyaj operasyonu geçirmesi muhtemeldi zaten,resimlerde de çok farklılık yok zaten özellikle kamuflajlı olanda.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ön far grubun hafif şekli değişmiş gibi görünüyor başkada bişey yok gibi

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence fabianın birkaç cm alçalması lazım. Almaya niyetlenip galeriye gittiğimizde en çok yüksek oluşu dikkatimizi çekmişti. Polo ile ölçüleri aynı ama polo o kadar dik durmuyor. Ön camın açısı falan belki öyle gösteriyordur.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;631886
Bence fabianın birkaç cm alçalması lazım. Almaya niyetlenip galeriye gittiğimizde en çok yüksek oluşu dikkatimizi çekmişti. Polo ile ölçüleri aynı ama polo o kadar dik durmuyor. Ön camın açısı falan belki öyle gösteriyordur.

Kesinlikle katılıyorum size. Şimdilik bu sorunu spor süsoansiyonla şipariş edenler atlatabiliyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Size katılıyorum önü 2-3 cm arkayı 4-5 cm basmak gerekiyor özellikle arkası çok hava da arabanın. bide Allah rızası için şu farları full led yapsınlar yıl olmuş 2018 halojen ampül mü kaldı

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
çok fazla fark görünmüyor mart ayını bekleyelim görelim :)

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;631935
Size katılıyorum önü 2-3 cm arkayı 4-5 cm basmak gerekiyor özellikle arkası çok hava da arabanın. bide Allah rızası için şu farları full led yapsınlar yıl olmuş 2018 halojen ampül mü kaldı

Evet sizede katılıyorum ama 2018 tasarım poloda bile normalde merceksiz far standart. 5000 civarında para verirseniz xenon veriyorlar. Arabanın fiyatıda 90 bin lerde...

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çizgi şeklinde led tasarımına imrendim resmen. Seviyorum öyle görünen araçları. Çıktığında acaba led kısımlarını değiştirme gibi bi imkan olur mu merak etmedim değil :)

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;631945
Evet sizede katılıyorum ama 2018 tasarım poloda bile normalde merceksiz far standart. 5000 civarında para verirseniz xenon veriyorlar. Arabanın fiyatıda 90 bin lerde...

Herkes full led far veya bi-xenon ister ama maalesef fabia'da zor.Belki üst donanımda opsiyon olabilir ama buda fiyatı yükseltecektir.Daha üst segment olan Octavia'da bile üst donanımlarda full led faf mevcut,benzer şekilde Leon'da da standart olaral full led far yok.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Facebook sayfasında detay olarak sadece ön ve arka lambalar LED olacak diyor. Bir de yeni teknolojik gelişmeler eklenecektir demişler. Sanırım OneApp gibi uygulamalar standart olacaktır.

Tasarımda bir değişiklik ön görülmüyor sanırım makyajda.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eklense bile standart olacağını sanmam opsiyon olur

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dik kesen ön camı biraz yontup simetrisini yerle paralele çevir yan aynaları biraz daha aerodinamik hale getir Rüzgar sesini %20 azaltırsın, aracı az alçalt, dingil mesafesini 3-4 santim arttır hem bagaja hem arka yolculara yansır bu. Farları full led yap, 2-3 minor donanım upgrade yap sür piyasaya daha da elleme aracı 1-2 sene

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;632051
Dik kesen ön camı biraz yontup simetrisini yerle paralele çevir yan aynaları biraz daha aerodinamik hale getir Rüzgar sesini %20 azaltırsın, aracı az alçalt, dingil mesafesini 3-4 santim arttır hem bagaja hem arka yolculara yansır bu. Farları full led yap, 2-3 minor donanım upgrade yap sür piyasaya daha da elleme aracı 1-2 sene

hocam o yapıldı, octavia adıyla satılıyor şu an :D

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;632064
hocam o yapıldı, octavia adıyla satılıyor şu an :D
Güzel espiriydi))