škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kapı kolu çizilmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oobekkoo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese iyi geceler. birkaç gün önce aceleyle park yaparken ön yolcu kapı kolunu otoparkın kolonuna sürttüm. arabayı sarsacak kadar derin çizildi. kapıda herhangi bir şey yok. 1,5 ay önce arabayı bayiden aldığım zaman kasko yaptırmıştım. bu çizikler mini onarım dahilinde giderilir mi veya kaskoyu deldirmeden nasıl halledebilirim? direkt sanayide kapı kolunu boyatsam olur mu? kafamda deli sorular

Çevrimdışı sarac67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun bence işini temiz yapan bir oto boyacıya yaptırabilirsin.Ben ralli yeşili arabın tamponuna lokal boya yaptırdım 100 liraya temizde oldu.

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bayiden kaskosuz yaptırabilirsin güvenmiyorsan dışarıya. Max 40-50tl alırlar.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oobekkoo;631646
herkese iyi geceler. birkaç gün önce aceleyle park yaparken ön yolcu kapı kolunu otoparkın kolonuna sürttüm. arabayı sarsacak kadar derin çizildi. kapıda herhangi bir şey yok. 1,5 ay önce arabayı bayiden aldığım zaman kasko yaptırmıştım. bu çizikler mini onarım dahilinde giderilir mi veya kaskoyu deldirmeden nasıl halledebilirim? direkt sanayide kapı kolunu boyatsam olur mu? kafamda deli sorular

Minihasardan sadece Kapı kolunu söküp boyar geri takarlar. Boya kodunu servisler bilir. Kasko şirketinin minihasar bölümünü ara. Ayrıca orasına kimse lokal boya testi uygulamaz satarken de kimse farketmez farketse de kimse umursamaz kapı kolunu. Komple kolu boyayacakları için de bir ton farkı yaratmaz.