škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trim sesi için slikon sıktım izler kaldı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sarac67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 fabia style havalandırma ızgaralarının kenarlarına sıvı silikon sıktım .Sesler kesildi şu an ama silikonu sıkarken kenarlara taşmıştı iz yaptı.Bu izleri neyle çıkarabiliriz plastiğin rengini bozmadan.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sarac67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Amwey tarzı bişeyle sildim ,meguiers ince pasta denedim çıkmadı.Balata sesi ve arka cam fitili yırtılması için servisten randevu aldım onlara soracam ne yapabiliriz diye.En son çıkmazsa plastik temizleme tineri alıp deneyeceğim.

Çevrimdışı sarac67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Plastik temizleme tineri de işe yaramadı.Izgaraları komple yeniden alacam toplam 600 civarı tutuyor.Bundan sonra arabaya dokunmayacam ders oldu

Çevrimdışı Biyologmali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
600 lira verip de değiştirmek istediğinize göre baya kötü durumda. Merak ettim foto ekleme şansınız var mı?

Çevrimdışı sarac67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yağlı bir görüntü oluştu.Lekeler çıkmadı başka yerleri bozmadan parçaları değiştirecem.Foto yüklerim ama belli olurmu bilmiyorum.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
üstad fotoğraf atma şansınız varmı ? illaki bişey çıkarır onu

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sarac67;631824
Plastik temizleme tineri de işe yaramadı.Izgaraları komple yeniden alacam toplam 600 civarı tutuyor.Bundan sonra arabaya dokunmayacam ders oldu
Silikonu renk değiştiren her yere uygulayın hepsi aynı renk olsun. Olmaz mı ?

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam silikon sprey belli bir süre sonra kayboluyor iz bırakmıyor. yani ben würth silikon sprey kullanıyorum arada ben de taşırıyorum bezle silmeme rağmen yine iz kalıyor ama sonra kendiliğinden kayboluyor. bence bir süre daha bekleyin.

Çevrimdışı sarac67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Başka bir alman markasının ürününü kullandım aynı olurmu bilmiyorum.Resim yüklemeyi beceremediğim için yükleyemedim.ne kadar zamanda geçmişti izler.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sarac67;631867
Başka bir alman markasının ürününü kullandım aynı olurmu bilmiyorum.Resim yüklemeyi beceremediğim için yükleyemedim.ne kadar zamanda geçmişti izler.

bir hafta içinde kayboldu bende. zaten silikon spreyin etki süresi 1,2 ay arasında oluyor. her türlü kayboluyor zaten.

Çevrimdışı sarac67

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yarın servis randevum var sağ arka cam fitilinde yırtık oluşmuştu ve balatalardan ses geliyordu garantiden değişecekmi bakalım. Servisteki ustalarada danışayım son çare yenisini alacam .

Ben sıkalı 6 gün oldu izler duruyor.Üründen kaynaklanmış olabilir
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2018, 12:09:07 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
silikon sprey ise 20 gün sürer o izlerin gitmesi hiçbir değişiklik yapma. Frısat buldukça bildiğin ıslak bez ile uzerinden geç bir süre sonra birşey kalmaz.