škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mercedes E180 Detaylı Bakım,Llumar Kaput Koruma-ATR20 Cam Filmi,Nanolex Si3D

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı d.berkay

  • DBY Detailing
  • Genel Moderatör
  • Tam Üye
  • *****
    • İleti: 145
    • Profili Görüntüle
    • http://www.dbydetailing.com
Merhabalar

Detay stüdyomuzda misafir ettiğimiz beyaz renk Mercedes E180 aracın detaylı temizlik, boya düzeltme, Llumar kaput koruma filmi ve Llumar ATR20 cam filmleri uygulamalarını yaptık. İşlemlerin sonunda aracın boyasını Nanolex Si3D ile koruma altına aldık.
Aracı Valet Pro Advanced PH Neutral Snow Foam ile kirlerden arındırdık. Detay temizlikleri için Wheel Woolies A7D detay fırçası kullanarak, kapı fitilleri, benzin depo kapağının iç kısmı, kapı araları, arma ve logoların aralarını temizledik.


Yüzeyin genel temizliğini sağladıktan sonra, Valet Pro Dragon’s Breath ile aracın demir tozlarından arınmasını sağladık.Aracın boyasını Valet Pro mavi kil ile derinlemesine temizledikten sonra, boyasız plastikleri maskeleyerek polisaj işlemine geçtik. Bu süreçte, Dewalt DWP849x polisaj makinamızda yün ped ve Menzerna HCC400, Rupes LHR15 DA polisaj makinamızda Rupes yeşil ve Menzerna MCP2500 uyguladık. Son aşama olarak, Rupes Sarı ped ile Menzerna SFP3800 uygulayarak beyaz rengin derin parlaklığını sağlamış olduk.

Yüzey düzeltme işlemleri tamamlandıktan sonra, aracın kaputunu Llumar boya koruma filmi ile kapladık.Ardından aracın arka camlarına Llumar ATR20 cam filmi uyguladık.Film ve kaplama işlemleri tamamlandıktan sonra, yüzeyi koruma altına almadan önce Nanolex EX ile temizledik. Ardından Nanolex Si3D ile tüm boyalı aksamı koruma altına aldık.


Aracın jantlarını Nanolex Premium Paint & Alloy Sealant , tüm camlarını da Nanolex Glass Urban kullanarak koruma altına aldık. Son olarak, lastikleri Gyeon Tire ile parlattıktan sonra, araç müşterimize teslime hazır hale geldi.

DBY Detailing Sundu
http://www.dbydetailing.com
Facebook.com/DBYDetailing
Twittter.com/dbydetailing
Instagram: dby_detailing
Foursquare: DBY Detailing Car Care
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2018, 16:33:00 Gönderen: d.berkay »