škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2018 superb

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2018 ler için 107.000 civarı bir fiyat belirlemişler.Bayilerde 2018 var mı ya da siparişi veriliyor mu.Bir de acaba 2018 lerde bizim arabalardan farklı bir şey var mı opsiyon olup da standart olarak gelen özellik var mıdır

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bayilerde 2018 yok bence şubat marta kadar da gelmez.fiyat farkı model yılından kaynaklanıyor normaldir

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün  bayide en son üretim prestijde koltuğun iç yanlarında ayar tuşları koymuşlar. Arka makamda oturan rahatça önündeki koltuğu ayarlasın diye. Başka bi fark göremedim. Bide klima butonları parlak siyah olmuş

Çevrimdışı uk1990

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;631208
Dün  bayide en son üretim prestijde koltuğun iç yanlarında ayar tuşları koymuşlar. Arka makamda oturan rahatça önündeki koltuğu ayarlasın diye. Başka bi fark göremedim. Bide klima butonları parlak siyah olmuş

bu zaten vardı diye biliyorum

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uk1990;631220

Danışman artık prestijlerde standart olacak dedi

Çevrimdışı uk1990

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;631233
Danışman artık prestijlerde standart olacak dedi

Tamamdır anladım

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uk1990;631220

bunlar en son hafta üretim style ve prestigelerde geliyor artık. bende aralıkta style dizel aldım . standart olarak geldi.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Arka ledlerin değişmesi şart.Bu kasaya hiç uygun değil.Küçük kalıyor.Yeni mondeo-yeni ınsıgna-passat-talısman bunların görselleri ne kadar hoş ve belirgin.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;631346
Arka ledlerin değişmesi şart.Bu kasaya hiç uygun değil.Küçük kalıyor.Yeni mondeo-yeni ınsıgna-passat-talısman bunların görselleri ne kadar hoş ve belirgin.

Abi bana da nedense bunun ledleri çok güzel geliyor ince ve keskin bayılıyorum çok uzaktan bile anladığım Talisman ve Superb geceleri :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Edirne otobanında dizel Audı A3 ile kısa süreli hız testi yapma fırsatım oldu.Otobon düz açık ve boştu.Orta şeritten normal hızla gidiyordum,sol şeritten A3  beni geçiverdi,takıldım peşinden.Tampona kadar yaklaştım ibre 190 gösteriyordu A3 de ise son hız bu kadarmış.Yol vermek zorunda kalarak belli bir süre sonra normal hızımla yolcuğum devam etti.A3 kasa olarak daha hafif olmasına rağmen limitleri bu kadarmış..

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öndeki aracın rüzgara karşı gitmesinden kaynaklı olarak ufak bir avantajınız olabilir. Siz arkasında kaldığınız için daha az dirence maruz kaldınız.
Oda dizelse motorlar aynı bildiğim kadarıyla. Şoförden kaynaklı olarak rollingden vazgeçme olabilir mi.
Superb sizce daha ne kadar giderdi.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A3 te TDI yazıyordu gücünü bilemiyorum aynımı farklımıydı fakat Audınin karizma çizildi.Geçtikten sonra aradaki fark açılmaya başladı bana yetişmesi mümkün değildi.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: ringcep;631580
Edirne otobanında dizel Audı A3 ile kısa süreli hız testi yapma fırsatım oldu.Otobon düz açık ve boştu.Orta şeritten normal hızla gidiyordum,sol şeritten A3  beni geçiverdi,takıldım peşinden.Tampona kadar yaklaştım ibre 190 gösteriyordu A3 de ise son hız bu kadarmış.Yol vermek zorunda kalarak belli bir süre sonra normal hızımla yolcuğum devam etti.A3 kasa olarak daha hafif olmasına rağmen limitleri bu kadarmış..

Limiti 190 değil bir yanlışlık var arkadaşımda 2016 var. 235 fotoğrafı var.
0-100 leri A3 10.7
Bizim SuperB 11
Net Ağırlık A3: 1290KG iken bizim superB 1480.
Her ne olursa olsun hayatta o a3'e o parayı vermem. Dap dar küçücük ve donanım farkı..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düz yolda A3 190  dan fazla gitmiyor .Eğimli yola bişey diyemem.Aracın son hızıyla kalkış hızı kıyaslanması yanlış.Çünkü Superb devirli motor, ilk kalkışta yavaş ama sonrası müthiş..136 bg dizel Opel insıgna ile 120 lik TDI Superb otobanda kafa kafaya gidiyor..Beygir gücü bizi yanıltmasın..