škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Garanti uzatma hakkinda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14175]yunusyilmaz[/MENTION] balata diskin herhangi bir arızadan dolayı değişimi gerekiyorsa garantiden değişmeli, kullanımdan dolayı ömrünü tamamlamış ise sarf malzemesidir  garantiye girmez.
Balata diski servisin kullandığı marka kod numarası ile ürünü sanayide alıp değişimi daha uygun fiyata yaptırılabilir, servis şart değil.

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1 yıllık araçta 25,00km nasıl balata değişimi olurki nasıl yıpranır anlamıyorum

Alıntı yapılan: Mehmet 2016;631943
[MENTION=14175]yunusyilmaz[/MENTION] balata diskin herhangi bir arızadan dolayı değişimi gerekiyorsa garantiden değişmeli, kullanımdan dolayı ömrünü tamamlamış ise sarf malzemesidir  garantiye girmez.
Balata diski servisin kullandığı marka kod numarası ile ürünü sanayide alıp değişimi daha uygun fiyata yaptırılabilir, servis şart değil.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;631448
Bugun iki yil garnti uzatma yaptim 1.2 style 110 beygir fiyati 2.137,75 tl verdim hadi hayirlisi
%10 indirimli fiyat mı bu?

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14175]yunusyilmaz[/MENTION] durmadan önce vitesi boşa alıyorsanız balatayı olumsuz etkiler ancak disk için erken, benim size tavsiyem sanayide ustaya gösterin belki değişmesine gerek yoktur servisteki ustanın keyfe keder kararı olabilir, servislere ben hiç güvenmiyorum.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;631953
%10 indirimli fiyat mı bu?

Hayir indirimsiz fiyat indirimli fiyat -%10

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;631965
[MENTION=14175]yunusyilmaz[/MENTION] durmadan önce vitesi boşa alıyorsanız balatayı olumsuz etkiler ancak disk için erken, benim size tavsiyem sanayide ustaya gösterin belki değişmesine gerek yoktur servisteki ustanın keyfe keder kararı olabilir, servislere ben hiç güvenmiyorum.

Disk için erken değil, eğer balata 20K km de bittiyse 5k km sürekli diskten panik freni olarak yemiştir. Bu nedenle diskin ya tıraşlanması gerekir ya da değişmesi. Maalesef otomatik vitesli araçlarda biraz hızlı yıpranıyor fren sistemi.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet indirimli garanti uzatma yapmis bulunmaktyim 1.923,98 tl odedim ve 2  yil uzattim

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;632233
Evet indirimli garanti uzatma yapmis bulunmaktyim 1.923,98 tl odedim ve 2  yil uzattim
Aracınız neydi

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;632237
Aracınız neydi

Skoda fabia 3  aracim 1.2 style model 2016 model

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;632270
Skoda fabia 3  aracim 1.2 style model 2016 model
1.2 olduğu için uygun. Hayırlı olsun

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;632271
1.2 olduğu için uygun. Hayırlı olsun

Tesekkur ederim

Çevrimdışı oluleci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sabah yetkili servise uğramıştım. Garanti uzatmaya yılbaşıyla birlikte ciddi bir zam geldiğini belirttiler. 3 yıllık uzatmada 1000tl kadar bir zam gelmiş.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oluleci;632300
sabah yetkili servise uğramıştım. Garanti uzatmaya yılbaşıyla birlikte ciddi bir zam geldiğini belirttiler. 3 yıllık uzatmada 1000tl kadar bir zam gelmiş.

3 yillik indirimsiz fiyati 4.896 tl baya bir zam gelmis en mantikli olan 2 yil geldi bana bende onu yaptirdim

Çevrimdışı oluleci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;632305
3 yillik indirimsiz fiyati 4.896 tl baya bir zam gelmis en mantikli olan 2 yil geldi bana bende onu yaptirdim

Yılbaşı öncesi 2 yıllık için 1800 civarı fiyat almıştım. Ciddi fark binmiş, sizin de yaptığınız gibi 2 yıllık daha mantıklı.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oluleci;632404
Yılbaşı öncesi 2 yıllık için 1800 civarı fiyat almıştım. Ciddi fark binmiş, sizin de yaptığınız gibi 2 yıllık daha mantıklı.

En iyi fiyat 2 yillik 3 yil uzatim resmen facia olmus