škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sol Arkadan Gelen Ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar selam,

genel soru cevap'a yazdım ama orada çok dikkat çekmedi diye konu açıyorum. yolda 50 km üstü hızlara çıktığımda sol arka kapının oralardan pat pat pat diye yalpalama sesi geliyor. sanki bir yere poşet sıkışmış da rüzgardan vuruntu yapıyor gibi.

ben jant içine çamurluklara ve bağlantı noktalarına baktım farklı bir şey göremedim. bakmak gereken aklınıza gelen başka yerler var mıdır?

teşekkürler.

Çevrimdışı rapidspaceback

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam selamlar. öncelikle kapıdan geldiğine emin misiniz? bazı modellerde kapı içlerinde yalıtım poşeti oluyor. belki oradan geliyor olabilir. bir diğer yer de arka tamponun orada hava çıkış kanatları var. belki o kanatlardan biri kopmak üzeredir ve sallanıyordur. aracı biri kullanıyorken arkaya oturup iyice kulak kesilin. bu şekilde en net cevabı siz verebilirsiniz.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidspaceback;630671
hocam selamlar. öncelikle kapıdan geldiğine emin misiniz? bazı modellerde kapı içlerinde yalıtım poşeti oluyor. belki oradan geliyor olabilir. bir diğer yer de arka tamponun orada hava çıkış kanatları var. belki o kanatlardan biri kopmak üzeredir ve sallanıyordur. aracı biri kullanıyorken arkaya oturup iyice kulak kesilin. bu şekilde en net cevabı siz verebilirsiniz.

hocam lastiğe çivi girmiş o yapıyormuş :(

Çevrimdışı rapidspaceback

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bunu diyecektim komik olacaktı :) bir önceki aracımda benim de başıma gelmişti. kafayı yemek üzereydim ki tekere saplama girmiş yolda kalınca sevindim. zira mekanik sorun olsaydı çökerdim artık.