škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yaptım.

fusel · 26 · 5461

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

İyi akşamlar arkadaşlar.  3 ay önce aldığım aracımla akşam eve dönerken kaza yaptım.
E5 yan yolda ters yöne gire kırmızı ladaya yandan çarptım. Kaput far ve çamurlukla tampon dağıldı. Kaza araç kameramada yansıdı doğal olarak.
Aracı servise çektik. Kaskodan onarım yapılacak. Bu aşamada ilk kez kaza yaptığım için önerisi olan varsa dinlemek isterim.
Olan oldu artık diyorum. Acaba tampon ve ön panjuru prestij modelindeki gibi nikelajlı taktırma imkanı olur mu. Saygılar

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle çok geçmiş olsun. En kisa zamanda tekrar superbinize konuşursunuz umarim. Araç kaskodan orjinal parca ile yetkili serviste yapilacaksa, aracin pk.donaniminda ne var ise o takilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim sağolun. Evet çakıroğlu Sultanbeyli servisine çektik. Belki servis müdürüyle görüşürsem farkını verip taktırabilirim diye düşünmüştüm. Yinde şansımı deneyeceğim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Aracınız kasko tarafından eksiksiz yaptırılır. Siz işçiliğin iyi olmasına dikkat edin. Fark ödeyerek tamponu üst modele yükseltmek imkan dahilinde , para her kapıyı acar.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Servis müdürü tanıdık. Tavsiye üzerine o servise çektik. İnşallah güzel yapılır.  

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle çok geçmiş olsun.. ben bahsettiğiniz ön krom panjuru skoda serviste 680 lira vererek taktırdım. Aracın havasını çok değiştiriyor.

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük kaza, çok geçmiş olsun.. hava yastığı açılmamış ama sanırım? Sigortadan değer kaybını talep etmeyi unutmayın.

Benim hem önden hem arkadan farklı zamanlarda kazam olmuş idi, sadece tampon değişmişti ve farkını ödeyerek vRS tampon taktırmıştım. Daha sonra da bunu kaskoya işlettim tabi, olur da bir kazam olursa kasko vRS taksın diye.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun inşallah.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese teşekkür ediyorum. Hasar dosyası açıldı. İkame aracı aldık. Araya yılbaşı girince exper incelemesi haftaya kaldı. Araba 10 gün yatacak gibi.
Farkını vererek kromlu panjur ve tampon takılıyormuş. Hatta kaskoya işletince güvence kapsamına da girermiş. Allah hepimizi kaza beladan korusun. Kazada yaralama olmasada gerçekten kötü bir süreçmiş.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: fusel;630675
Herkese teşekkür ediyorum. Hasar dosyası açıldı. İkame aracı aldık. Araya yılbaşı girince exper incelemesi haftaya kaldı. Araba 10 gün yatacak gibi.
Farkını vererek kromlu panjur ve tampon takılıyormuş. Hatta kaskoya işletince güvence kapsamına da girermiş. Allah hepimizi kaza beladan korusun. Kazada yaralama olmasada gerçekten kötü bir süreçmiş.

Çok geçmiş olsun.Arkadaşlar araçlarımıza kurban kesmeyi ihmal etmeyelim.Mevlam onun rızası için kesilen kurban hürmetine kazadan beladan korur inşallah.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun tanıdık olursa bır ayrıcalık yapılabılır ama kasko orjınale ne ise onun uygulamasını yapar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, Allah tekrarından ve beterinden korusun...

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Kaputta eğilme olmasına rağmen Servis değişim yapmadı. Sevindim açıkçası. En azından kaput boyalı olsada değişmiş olmayacak.